Wpis z mikrobloga

jeśli chcą się bronić przed Rosją to nie mają wyjścia


@Grooveer: Jeżeli nazwanie kogoś "wkładką do okopu" jest oznaką braku szacunku, to czym jest siłowe ściąganie z ulic mężczyzn i wysyłanie ich na front wbrew ich woli?
  • Odpowiedz
Jeżeli nazwanie kogoś "wkładką do okopu" jest oznaką braku szacunku, to czym jest siłowe ściąganie z ulic mężczyzn i wysyłanie ich na front wbrew ich woli?


@Szinako: to się nazywa wojna- ciężko to zrozumieć ja wiem że w filmach to wygląda inaczej...
  • Odpowiedz
fajny fikołek, zrób jeszcze


@bombastick: Gdzie ten fikołek onuco?

I nie podważa to szacunku do takich mężczyzn.


@Grooveer: Oczywiście, że podważa, ponieważ przymusza ich do czegoś wbrew ich woli. Po prostu przyjmujemy za normalność, że w razie wojny mężczyzna staje się niewolnikiem państwa. Może nie ma innego wyjścia, ale na pewno nie jest to oznaką szacunku do osób, które są siłowo do czegoś zmuszane.

to się nazywa wojna- ciężko to
  • Odpowiedz
to jest stan wyższej konieczności


@Grooveer: Ale nie tego dotyczyła dyskusja tylko "szacunku" moim zdaniem nie ma mowy o szacunku gdy się kogoś siłowo wysyła na front i nie ma znaczenia czy się ktoś broni czy atakuje. Po prostu w pewnej chwili państwo traktuje ludzi jako zasób, którym rozporządza tak jak chce. Oczywiście wojna napastnicza jest gorsza ale z punktu widzenia Saszki czy Artioma zebranego z ulicy nie ma to znaczenia.
  • Odpowiedz
Ciągle pamiętamy co pisałeś o sobie jako


@bombastick: W sensie, że wszystkie głosy w twojej głowie pamiętają co pisał jakiś użytkownik? Czy jesteś po prostu przedstawicielem grupy onuc i wypowiadasz się w imieniu tej grupy?
  • Odpowiedz
W sensie, że wszystkie głosy w twojej głowie pamiętają co pisał jakiś użytkownik?


@Szinako: Nie jakiś użytkownik tylko ruski trol na wykopie. A ilość rzeczy które wypisywałeś wtedy spowodowała że nawet się dorobiłeś swojego tagu na te wasze wysrywy. Szkoda że mnie zablokowałeś pod swoimi wpisami bo bym od razu gasił te brednie co tam wypisujecie.
  • Odpowiedz