Wpis z mikrobloga

@Sancho_Pansa: Dziwne jest twoje rozumowanie

raz, że już mają jako taki udział w "rynku" i ludzie się już do nich przyzwyczaili


To nic nie oznacza, zobacz na aplikacje do facebooka, reddita, vine - cokolwiek. Zawsze są konkurencyjne wersje w różnych przedziałach
  • Odpowiedz
@damian-piwowarski: dobra, może i głupi argument. Powiedz mi jednak, czym zajebistym ma wyróżniać się Twoja wersja, żebym chciał za nią zapłacić? Nie wydaje mi się, że możesz dodać coś extra ponad to, co jest w tych poprzednich apkach.
  • Odpowiedz
@damian-piwowarski: Ja nie widzę sensu robić kolejnej wersji apki Wykopu. Oficjalna ma wszystko, co jest w wersji przeglądarkowej, nie wiem co byś chciał jeszcze ulepszać. Takie nieoficjalne aplikacje sprawiają tylko, że sklep Google Play wygląda jak kartridż 9999 in 1 - niby aplikacji jest w #!$%@? i jeszcze trochę, ale tak naprawdę 1/10 ma jakąś oryginalną funkcjonalność.
  • Odpowiedz
@Sancho_Pansa:

Akurat Damian ma skrzywienie jakieś i każde jego dzieło jest wybitne i najlepsze. Zresztą tak samo jak on jest skromny, więc w tym jest ten najważniejszy element. :)

@damian-piwowarski:

Serio nie myślałeś o tym, żeby zrobić jakąś faktycznie potrzebną rzecz do marketu tylko bierzesz się za 3 (w sumie z Wykopywarką 4) apkę do serwisu który ma dwie apki na które ludzie zwyczajnie nie narzekają? Bo to nie
  • Odpowiedz