Wpis z mikrobloga

@Siateczkasrodplazmatyczna: Nie znajdziesz dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jedni zmieszczą się bez problemu, drudzy mieszkając sami na 60m2 narzekają że się "duszą". Moim zdaniem bez problemu, jeżeli fajnie zorganizujecie sobie przestrzeń.
  • Odpowiedz
@Siateczkasrodplazmatyczna: Jest dużo zmiennych - potrzeby, ilość czasu spę∂zana w domu, praca zdalna, ilość codziennych gratów.

Ja bym napisał, może być wystarczalna ale nie przyszłościowa bo prędzej czy później metrów zacznie brakować
  • Odpowiedz
@Siateczkasrodplazmatyczna człowiek jak karaluch do wszystkiego się przyzwyczai.

Moje pierwsze mieszkanie miało 27 m2 xD

Dzisiaj w takim 42m2 pewnie bym dostawał klaustrofobii, ale ostatecznie bym się przyzwyczaił jak zawsze.

Oglądałem ostatnio dom dla siebie, w którym salon z kuchnią ma 70m2 xD jak sobie pomyślę teraz, że można tam zmieścić 1,5 twojego mieszkania to japyerdole xD
  • Odpowiedz
@Siateczkasrodplazmatyczna: mieszkałem przez prawie dwa lata na 40 metrach z żoną i było jak najbardziej w porządku, nawet przy pracy hybrydowej. Tylko mieszkanie musi być ustawne. No i dzieci mieć w tym nie będziesz, gości wielu na raz też nie, ale da się żyć.
  • Odpowiedz
@Siateczkasrodplazmatyczna: Jak najbardziej tak, no chyba że pracujecie zdalnie - wtedy może być problem bo 45m2 to salon z aneksem kuchennym, łazienka i sypialnia, a do pracy zdalnej uważam że zdecydowanie warto jest mieć oddzielny pokój niż ten w którym się po pracy odpoczywa (salon) bo masz wtedy wrażenie że nigdy z pracy nie wychodzisz... Już nie wspominając o tym że może nie być miejsca na 2 czy nawet na jedno
  • Odpowiedz