Wpis z mikrobloga

#yanek #gejzpasji poważnie sądzicie, że został okradziony? Nawet głos ma niewzruszony.
Teraz porównajcie #odyn...
https://www.youtube.com/watch?v=EX_dveHrZy8

Odyn, który nagrał całą akcję "na żywo", a Janek? Eeee "okradli mnie".
Sam wiem, że takie sytuacje wywołują mega, mega odczucie w środku. Szczególnie jeśli ktoś nachodzi dom/ kampera, a Janek nic. Niemniej jeśli to prawda, to trzymaj się tam Rudy! Nie daj sobie w kaszę dmuchać! Jesteś Polakiem( ͡ ͜ʖ ͡)

Może jednak został wystawiony przez kolegę...
  • 7
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek: wkładka zamka zniszczona jest więc ja obstawiam, że była próba włamania ale na próbie się skończyło. Tak jak już wczoraj wspominałem totalnie nie klei mi się to, że mieli czas szukać pierścionka i wyciągać kasę z portfela ale nie mieli czasu #!$%@?ć drugiego detektora czy innych rzeczy sporo wartych.
  • Odpowiedz
@LatajacyAntek:

Może jednak został wystawiony przez kolegę...

Może było tak, że kolejność wydarzeń była inna, niż opisuje to Janek. Mógł najpierw przyjechać w odwiedziny do kolegi, którego wcześniej faktycznie okradziono, a widok rozbitej szyby i cała historia były inspiracją dla bajki o włamaniu do kampera. On uwielbia podpatrywać innych youtuberów i małpować ich pomysły. Kolegę okradli, Odyna próbowali okraść, ostatnio Korsira i Odyna, więc on też zapragnął tego typu przygody na
  • Odpowiedz