Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji:

Chwilę temu czytałem, że ustawa mobilizacyjna sprawi, że na froncie pojawią się... hmm... MILIONY nowego żołnierza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A przecież tych, których wezmą... no to mieli ponad dwa lata, żeby samemu do wojska wstąpić. Na pewno będą to bardzo zmotywowane chłopaki :) A szkolenie będzie pierwsza klasa xd
  • Odpowiedz
@Lord_Apatii_i_Depresji:

Wiem :))))))))))) Jeszcze gdy z tym szkoleniem na Ukrainie (PONOĆ bo wiem to od naszych analityków z Historii Realnej) nie było na dobrym poziomie ¯\(ツ)/¯

To już Rosjanie sobie ogarnęli ten system na 3 miesiące + szukają ludzi, którzy CHCĄ dołączyć do wojska ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Chwilę temu czytałem, że ustawa mobilizacyjna sprawi, że na froncie pojawią się... hmm... MILIONY nowego żołnierza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Thorrand: Niektórzy właśnie uważają, że obniżenie tego wieku mobilizacyjnego o 2 lata da Ukrainie nie wiadomo ilu żołnierzy. Wtedy od razu wiem, że taka osoba nigdy nie spojrzała na ukraińską piramidę wieku. Jak Ukraińcy chcą żołnierzy, to muszą po prostu już na masową skalę i ostro wziąć
  • Odpowiedz
@Szinako:

Błąd.

Sama mobilizacja w niczym Ci nie pomoże. Musisz mieć zdolności do szkolenia... musisz w coś tych ludzi ubrać, dać im broń... potem wysłać na front w #!$%@? czołgu albo innym bwp a na końcu dostarczyć im tam jedzenie, ustawić nad ich głową obronę przeciwlotniczą / przeciwrakietową. Ci ludzie muszą mieć wsparcie ogniowe, muszą mieć amunicje w tym okopie i muszą mieć chęci do walki.

Wczoraj był wpis jakiegoś propagandysty
  • Odpowiedz