Wpis z mikrobloga

Nocny quiz opiszcie sytuacje zawodową osoby wyklętej na rynku pracy. Ja znam kilka takich osób co miały bardzo duzo prac w CV w bardzo krótkim czasie świetnie wykształceni po studiach, ale bez prawa jazdy i zlęklenii życia wycofani społecznie, niektórzy z nich przymusowo siedzieli w domach przez rok nawet bo nie było dla nich pracy godnej czyli na I zmianę, a do III zmianowej nie chcieli iść bo się brzydzą. Jedyne co ich uratowało w życiu to zagranica lub status orzeczenia umiarkowanego na depresje dzieki któremu dostali prace w ochronie. Ja sie ciesze że mam prace co prawda słabą ale mam skoro tak przewlaone megaciężko jest dostać nową!!! A czy mieliście styczność z takimi osobami w ostatnich latach???
#praca #bezrobocie #zalesie #przegryw #przegrywpo30tce #wykop
  • 3
  • Odpowiedz
@sols: rozumiem dlaczego ludzie chcą pracować tylko na jedną zmianę, ale nie rozumiem, dlaczego ktoś nie chce na 2 lub 3 zmiany pracować. Przychodzisz, robisz swoje, nikt z biura ci dupy nie truje, bo jest co najwyżej kierownik tylko na zmianie. I każdy patrzy, byle by zrobić swoje i nara.
  • Odpowiedz