Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 34
@nicalibres z jednym się zgodzę - miłość zwierzęcia jest niesamowita. Naprawdę cieszy się że Cię widzi, czeka na Ciebie i lubi z Tobą przebywać. Dziecko po pewnym czasie chce się od Ciebie uwolnić i żyć swoim życiem, bo takie są koleje losu. Pies czy Kot zawsze chce być z Tobą, nawet jak srasz.
  • Odpowiedz
@nicalibres: kiedyś bym może bulgotala o takie rzeczy, ale teraz serio luz niech sobie żyją jak chcą, wyprawiają urodziny psom i kotom.

Tylko niech mi nikt nie próbuje wmawiac, że mój wybór - bycie mamą i relacją z dzieckiem nie jest ok a dla mnie najwspanialsza sprawa.
  • Odpowiedz
@nicalibres: Ja #!$%@?ę. Jestem zarówno psiarą, jak i bezdzietną (z wyboru) lambadziarą, ale takie "udzieciowianie" psów i kotów to jest ciężki i bolesny cringe, że też dorosłym ludziom przez gardło przechodzą takie rzeczy.
Nie po to nie lubię dzieci, żeby się zachowywać jak durna madka z facebooka xD
  • Odpowiedz
@nicalibres: #!$%@? mnie ta hipokryzja ludzi, z jednej strony pociśnie po dzieciach, a z drugiej traktuje psa właśnie jak dziecko xD ten sam poziom co julki śmiejące się z wiary a jednocześnie uprawiające manifestacje i zapatrzone w tarota XD
  • Odpowiedz
@nicalibres: nazywanie się "rodzicem" zwierzęcia czy mówienie psiecko to żenada, ale generalnie zwierzęta > gówniaki. W sumie małe gówniaki to też są jak zwierzęta, dokładniej szympansy lub inne dzikie szalejące małpy.
  • Odpowiedz