Wpis z mikrobloga

Update dotyczący wędzonego bociana na kominie w Wielkopolsce xd
Wiec napisałam do Wielkopolskiego Towarzystwa przyrodniczo krajoznawczego. Juz pomijam to że sama pewnie z£!£ebałam piszac do nich zamiast do urzędu hgw. Nie mieszkam w polsce od 11 lat wiec nie wiem. Natomiast nie spodziewałam się opier%@dolu juz na początku wiadomości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Eh trzymajcie sie w tej Polsce.
#bocian #zwierzeta #ptaki
madziabesos - Update dotyczący wędzonego bociana na kominie w Wielkopolsce xd
Wiec na...

źródło: 1000009779

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • 5
@biauekWladcaJajek: @telemach20 sory ale pocztaek tej wiadomosci brzmi jak po kij do nas piszesz my nie od tego. Moim zdaniem mozna bylo to zaczac profesjonalnie, czyli zwyklym przywitaniem sie i odpowiedzeniem ze sie tym nie zajmują i tutaj dopiero gdzie mam dalej to zgłaszać. Tak sie to robi w cywilizowanym świecie.
  • Odpowiedz
@madziabesos: Zbyć osobiście do tego podeszłaś, odpisali na spokojnie nie robiłbym afery, jak już chcesz to zgłaszać, to zgłoś do burmistrza tego miasteczka, ja tak kiedyś zrobiłem z pieskiem co go ktoś na przystanek podrzucił i dostałem zwrotną informację, że zaopiekowali się pieskiem, wieć tutaj może być podobnie i coś zrobią z tym gniazdem.
  • Odpowiedz
  • 13
ale oni napisali "jakiej reakcji Pani oczekuje?" to jest grzeczne i kulturalne pytanie.


@biauekWladcaJajek: w mojej opinii to jest takie passive-aggressive. Zupełnie niepotrzebne i nic nie wnosi. Zamienić na "Szanowna Pani, my działamy ..." i całość brzmi jakieś 46 razy lepiej, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@j557: jak widzę niektórych boli zderzenie z prawdziwym światem. Wyjdźcie z tej waszej bańki tylko uważajcie żeby za bardzo was nie potłukło przy zderzeniu z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°) to normalna, konkretna i kulturalna odpowiedź. Mogli olać, mogli kazać #!$%@?ć, a tutaj masz czarno na białym wyłożone że oni tego nie robią i gdzie trzeba się z tym udać. Może jeszcze mieli zaproponować kawę? xD ludzie,
  • Odpowiedz
@j557: jeśli dla ciebie "czego chcesz" jest równoznaczne z "jakiej reakcji Pani oczekuje" tylko potwierdza moją teorią o zaburzeniach poznawczych u ciebie ¯\(ツ)/¯ już pomijam fakt że @op dał ciała bo nie spojrzał nawet na profilu że działają tylko w południowej części województwa, a teraz próbuje kręcić gówno aferę bo ktoś mu "dzień dobry" nie napisał xD

drudzy wolą "w czym mogę pomóc?". Kwestia środowiska.


@j557: jak sami napisali. to
  • Odpowiedz
niektórych boli zderzenie z prawdziwym światem


@biauekWladcaJajek: To ty zderz się ze świadomością tego, że jesteś żenującym, chamskim burakiem, jeśli rzeczywiście popierasz takie zwroty i nie widzisz w nich nic złego.
  • Odpowiedz
@Avatactra xd post opa ma w tej chwili 7 plusów, a mój gdzie ładnie wytłumaczyłem opa 92. Idąc twoim tokiem rozumowania ponad 92% osób które widziały post opa i mój to "żenujące, chamskie buraki" bo się ze mną zgodziły ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz