Wpis z mikrobloga

Zawsze rozbraja mnie ta libkowa propaganda "możesz być/czuć się kim chcesz". Tak, możesz. Możesz być niebinarnym aktywiszczem z doklejonym qtasem na czole, możesz mieć fioletowe włosy i tatuaże na twarzy, masz wiele możliwości.

Ale nie dziw się, że będziesz uchodzić za dziwoląga. Żyjemy w społeczeństwie i jak to w społeczeństwie, przyjmujemy jakieś reguł, wzór postaw i tak dalej. Jesteśmy też w stanie sobie uświadomić, kto ma nierówno pod sufitem i za wszelką cenę chce zwrócić na siebie uwagę.

Jeśli ty ze swoim skrzywieniem zaczynasz dodatkowo promować te swoje dziwactwa, zwracać się do dzieci , to nie dziw się, że będziesz pacyfikowany.

Jesteś wyjątkowy, jeśli masz aspergera/autyzm i jesteś geniuszem matematyki. Jesteś wyjątkowy, jeśli nie masz nogi i robisz przysiady na siłowni na jednej. Jesteś wyjątkowy, jeśli przeszedłeś w dzieciństwie falę traum i cierpień, a kończysz jako wolontariusz i pomagasz innym. Jesteś wyjątkowy, jeśli straciłeś ręce i malujesz obrazy trzymając pędzel w ustach/palcami od stóp.

Ale nie jesteś wyjątkowy dlatego, że masz nierówno pod sufitem, jesteś "niebinarny" lub upasłeś się jak świnia od tłustego żarcia i oczekujesz, że ludzie będą ci teraz oddawać pokłony XD

#bekazlewactwa #bekazlibka #bekazpodludzi #takaprawda #heheszki #niebieskiepaski #rozowepaski #psychologia
  • 9
  • Odpowiedz
@Kopyto96: chyba trochę nadinterpretujesz i nie zauważasz, że ta inność definiuję również ciebie, bo możesz poczuć się lepszy. Właściwie podzielam twój pogląd, bo też trzymałbym się sztynych zasad współżycia, ale ręka by mi odpadła gdybym miał komuś wskazywać co ma robić i jak się zachowywać. Jego sprawa, ja się mogę uśmiechnąć, ale to jest jego kurde sprawa co robi ze swoim życiem. Na tym polega wolność, a nie mentalność niewolnika.
  • Odpowiedz
przyjmujemy jakieś reguł, wzór postaw i tak dalej.


@Kopyto96: najśmieszniejsze, że najbardziej kluczową kwestię w tym zagadnieniu kwitujesz coś tam, coś tam itd, bo oczywiście zakładasz, że to ty decydujesz, co jest normalne, a co nie.

Dla mnie nie jest normalne, że nawaleni w trzy dupy kibole robią rozpierduchę w miejscu publicznym, biją jakichś gnojków, bo nie spodobała im się odpowiedź na pytanie: komu kibicujesz?

I owszem, sporo ludzi powie, że
  • Odpowiedz
  • 1
biją jakichś gnojków, bo nie spodobała im się odpowiedź na pytanie: komu kibicujesz?


@ajuto00: Xd takie sytuacje dawno nie mają miejsca. Nikt nie wyznacza sobie na cel postronnych ludzi. Kibol zawsze szuka innego kibla jako celu, a nie przypadkowych osób. Nie żebym to popierał, ale znam to środowisko i szerzysz fejki klub sytuację sprzed nastu lub dziesięciu lat.

Poza tym, co to w ogóle za temat z kibolami? Odgrzewasz propagandowego kotlety
  • Odpowiedz