Wpis z mikrobloga

@r5678: Jakiś stary minivan czy dostawczak. Wyższa pozycja jak na krześle + bagażnik można łatwo konfigurować.

Kangoo, Zafira, Scenic MK1, Sharany, Alhambry, Toyoty w wersji Verso, C4 Picasso. Jak już coś małego to Fiat Idea lub Ford Fusion.
  • Odpowiedz
  • 0
@eeehhh: dzięki z propozycję. scenic 1 to już skansen, bardziej miały na myśli modele użytkowe. czyli gdzieś nie starsze niż 18 lat. A modele w stylu golfa 2 country? czyli taka podniesiona osobówka. Jest coś takiego w ogóle? wiem że jakaś alfa romeo q czy coś tez była, audi allroad ale to się psuje.
  • Odpowiedz
@r5678: Gulf w takiej konfiguracji to jak czterolistna koniczyna. Jak idziesz w takie ciut terenowe klimaty to jest jeszcze Skoda Yeti czy Volvo XC70, Pug 3008, Subaraki Forestery ale jak chcesz coś najtańszego i najpewniejszego no to zostaje już chyba tylko Sandero Stepway lub Duster 1...
  • Odpowiedz
@r5678 Tak szczerze, to mam kumpla na wózku co jeździ autem i mówi, że jest wręcz odwrotnie - jak się wysoko siedzi to nie jest w stanie wejść do takiego auta, a jak stosunkowo nisko (niekoniecznie tak absurdalnie jak w Maździe MX-5, bardziej coś jak E46) to daje radę, co z resztą widziałem nie raz. Ale to pewnie już zależy od stopnia niepełnosprawności i konkretnego człowieka.
  • Odpowiedz