Wpis z mikrobloga

@RiverStar ale ja jestem spokojny do cholery, nie widzi pani, mieliście mnie badać, tak? nie będę tutaj leżał jak jakiś czubek, jestem policjantem, rozumie pani, biegam z pistoletem po mieście i likwiduję niefajnych chłopaków żebyście mogli #!$%@? spokojnie grzać dupy przed telewizorem, #!$%@? MAĆ

  • Odpowiedz
  • 1
@przemek6085: Młody, znam to na pamięć. Kryminalni chociaż skończyli jakkolwiek... Ale nie mogę przeboleć że nie widziałem ścierwa Tatiany ( ͡° ʖ̯ ͡°) Oczywiście do aktorki nic nie mam, ale ta postać...
  • Odpowiedz
@RiverStar: wstyd przyznać, ale ja sobie lubię czasami takie trudne sprawy obejrzeć. Tzn. już dawno nie widziałem, ale jak gdzieś leci i wątek jest dość #!$%@?, to nawet obejrzę. To takie nasze polskie zarżnięte od Niemców chyba "Chłopaki z Baraków", tylko trochę bardziej udają poważne historie. Z naciskiem na "udają", bo scenarzyści ewidentnie wiedzą, co robią. A i czasami przepchną coś mądrego. Pamiętam z TVN odcinek ukrytej prawdy o starej babie,
  • Odpowiedz
  • 0
Spoko, każdy lubi coś innego, kim jestem żeby tego zabraniać? Sam uwielbiałem W11 kiedy winni zostawali ukarani, choć w rzeczywistości nie zawsze tak jest
  • Odpowiedz