Wpis z mikrobloga

@goldboy: Dowolny dermatolog z Dagderm powinien być w stanie Ci to ogarnąć. Jeśli nie od razu to po prośbie. Ja dostałem od dr Aleksandry Bolewskiej receptę następnego dnia po wizycie, bo nie znała z pamięci składu. Dostałem 0.15% fin I 5%min - 60ml. Poszedłem do apteki (Cosmedica) po realizację i dowiedziałem się, że lepiej i taniej to zrobić samemu bo w sumie to tylko rozpuszczają Fina w minoxie i ot cała
  • Odpowiedz
@BillyTheSurfer: a masz grudki? pytam, bo niby samemu robie cos podobnego(0,25mg topical fin codziennie), ale mimo dlugiego kruszenia mozdziezem tabletek to nadal po nalozeniu zostaja resztki na skorze
  • Odpowiedz
@eehhh: Szczerze to sprawa jest dosłownie z wczoraj i jeszcze nie robiłem bo nie mam chwili. Z tego co orientowałem się jakiś czas temu to kruszysz to lub mielisz w młynku i wsypujesz do minoxa z bazą na alkoholu czyli dowolny alocutan/loxon powinien być Ok. Zostawiasz tak na noc i potem mieszasz i powinno być git. Nie testowałem, ale tak bym się do tego zabrał. Dam znać jak to wyjdzie. Fina
  • Odpowiedz