Wpis z mikrobloga

#shogun #seriale

Z jednej strony - obejrzałbym Shoguna, bo generalnie ciekawi mnie ten okres historyczny w Japonii - sentyment po Total Warach zapewne.

Natomiast sam nie wiem, tak z góry nie chce mi się wykupywać dostępu, a trochę niepokoi mnie wszechobecny hype na ten serial, bo często już miałem że to co innych hypuje, mnie odrzuca - ktoś mógłby poratować i powiedzieć, warto czy nie warto? Ma ten serial jakiś urok czy taka sieczka masowa mimo obiecującej otoczki?
  • 18
  • Odpowiedz
To z torrenta ściągnij


@Pixario: ostatnio u mnie w robocie ludzie narzekali na te "wszystkie streamingi", a jak im powiedziałem żeby się przerzucili na torrenty to dosłownie #!$%@? NIKT nie wiedział co to jest xD
  • Odpowiedz
@fantazm: Mi sie bardzo podobał, pare ost odcinków już nie tak widowiskowych ale też się działo.Polecam ze wzgledu na odzwierciedlenie kultury i stylu życia ówczesnej Japonii oraz w sumie ciekawa historia.
  • Odpowiedz
@Plp_: jak by podliczyć ile bym musiał wydać na muzykę filmy i seriale przez te dekady to niezła suma by powstała a tak hobby za darmo można sobie kupić porządnego OLEDA i głośniki :) i ścigać Remuxy i pliki FLAC :)
  • Odpowiedz
  • 0
Jest cała masa pirackich stron na których można streamować seriale że płacenie za to wydaje się głupotą.
  • Odpowiedz
@fantazm: Jestem dosć wymagający co do seriali i Shogun moim zdaniem jest bardzo dobry. Wszystkie odcinki trzymają bardzo dobry poziom, a końcówka to wisienka na torcie. Toranaga który jest jednym z Lordów i jest jedną z pierwszoplanowych psotaci, jest zagrany fantastycznie. Reszta też jest mega super. Jeden z lepszych seriali jakie ostatnio wyszły. No i nie ma na siłę wciskanego 'woke' co dla mnie też jest super.
  • Odpowiedz
@fantazm: ja osobiście dobrnęłam do 4 odcinka- rozmyte tło, swiatła tak sztucznie niebieskie. Drżąca kamera i właśnie te rozmycia. Wygląda jakby ktoś przedobrzył z efektami postarzania. Co do fabuły- świetna fola Toranagi, jednak jak dla mnie nie może równać się wersji z Chamberlainem
  • Odpowiedz
Ma ten serial jakiś urok czy taka sieczka masowa mimo obiecującej otoczki?


@fantazm: Jak zwykle - to zależy, co lubisz i czego oczekujesz. Moim zdaniem serial sam w sobie jest bardzo dobry i warty obejrzenia. Wiele ludzi mówi coś o GoT, co jest śmieszne, bo wystarczy, że są kostiumy, jakiś większy plan w tle i już ktoś z tego robi Grę o tron xD potem ktoś przeczyta takie wysrywy, nastawi się
  • Odpowiedz