Wpis z mikrobloga

Wczoraj było grane w #fallout76 bo serial huop też ogląda. Oczywiście laptok słaby więc w #gamepass w chmurze grane było na starym padzie od x360. Fajnie się dla jego grało, huop będzie ogrywał różne gry w chmurze z gamepassa bo co tu robić. W kolejce czeka control, doom, forza, no mnóstwo gier dla jego. Akurat na huopskie wieczory #przegryw #gry
  • 12
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: Fallout 76 jest uznawany za najgorszy z serii, jeżeli nie masz probllemu grać w stare gry to ograj 1 i 2 (są patche do 1 i 2 dzięki którym gra staje sie bardziej przystępna) a jeżeli nie masz ochoty na tak archaiczny gameplay to odpalaj New Vegas, to dużo lepszy Fallout, ewentualnie trójka.
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: nie słuchaj tych ludzi xD niektórzy nawet za 30 lat będą ci mówić: "tttaaaakkk kiedyś to było, graj w fallouta jedynkę albo gothica - do dzisiaj nie wymyślili nic lepszego!!onoenoe" xD
Gra ci się dobrze w F76 to graj :D Ja np. wróciłem po 4 latach i jest serio elegancko, 4 lata im zajęło poprawienie gry :P
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@acidd: nigdzie nie napisalem, ze ma przestać grać w F76, a to, że ludzie chwala sobie pierwsze odsłony nie jest kwestia nostalgii, te gry sa po prostu swietne, trójka i new vegas również.
  • Odpowiedz
a to, że ludzie


@Paprycek: a to, że ludzie chwalą to zawsze się ktoś znajdzie kto będzie chwalił :P ja np. chwalę F76 xD
no powiedz mi Mireczku? ile można grać cały czas w stare gry? Trzeba iść do przodu a nie trzymać się przeszłości :)
  • Odpowiedz
  • 2
@acidd: ja nie zagram w fallouta 1 i 2 bo nie czuje nostalgii (nigdy nie grałem) więc dla mnie wygląda to jak stary szrot. Bez obrazy dla fanów xD Ale 76 jak przejdę to może jeszcze 4 sobie przejdę.
@gregorybrazowy Mnie ta baba śmieszy nieporadnością akurat, ale pewnie zmieni się to i zrobią z niej ultra hiper zabójczynię. Co do murzyna to jakiś taki sympatyczny. Ja wiem, że wciskają nam wszędzie
  • Odpowiedz
@acidd: Nieważne czy gra jest stara czy nowa, gra się w gry które są po prostu dobre i po co iść do przodu skoro tam czekają takie tytuły jak Starfield, Diablo 4, Dragons Dogma 2 etc? Jeśli wychodzą nowe dobre tytuły jak Baldur to się w nie zagrywam ale nie bede gral w jakiś chłam bo jest nowy
  • Odpowiedz