Wpis z mikrobloga

129 729 + 98 = 129 827

Kolejna trasa z serii eksploracji zadupi zadupia, lubię ten tryb i sielankowy objazd jakiś totalnych zakamarków i szukania czegokolwiek ciekawego do zobaczenia na w teorii nudnych rejonach. Było trochę żwirowni, rzeczka Osownica, sporo klimatów polnych, leśnych i małowioseczkowych, no i szutrostrady przy farmach wiatrowych ( ʖ̯)

A jakby ktoś chciał się doczepić do odległości i standardowe pytanie czemu nie dokręciłem do #100km, to odpowiedź w zdjęciu w komentarzu ¯\(ツ)/¯

#rowerowyrownik #gravel #orlenbikechallenge

Skrypt | Statystyki
SnikerS89 - 129 729 + 98 = 129 827

Kolejna trasa z serii eksploracji zadupi zadupia,...

źródło: Nojszewskie Pola101

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • 16
A jakby ktoś chciał się doczepić do odległości i standardowe pytanie czemu nie dokręciłem do #100km, to odpowiedź


WTF... To chyba rozwarstwienie starej opony, bo faktycznie ma ona już ponad 10k km. Przejechałem jeszcze kilka kilometrów, ale bąbel pękł i mleko wylało. Dopompowałem, coś tam zakleiło i trochę jeszcze przejechałem, ale jednak puściło mleko. Na szczęście byłem dosyć niedaleko stacji kolejowej, to dotoczyłem się tam na pociąg.
SnikerS89 - >A jakby ktoś chciał się doczepić do odległości i standardowe pytanie cze...

źródło: z5

Pobierz
  • Odpowiedz