Wpis z mikrobloga

Dałoby radę zrobić tak, że osoba która wchodzi i wychodzi z łazienki musi się odbic karta.
I zapisywany byłby czas wejścia wyjścia. I pod koniec miesiąca aby był robiony z tego raport w, suma czasu, w kolejności od najdłuższego czasu do najkrótszego i obok id pracownika , imię nazwisko itp
Drogie to by było?
#programowanie #pracbaza #praca #januszebiznesu dla zasiegu
  • 15
  • Odpowiedz
  • 16
@Milo900: Dałoby się, bo już 15 lat temu jak za gnoja w kołchozie robiłem, to takie systemy mieli na palarniach dla pracowników, ale liczenie pracownikom czasu na klopie to już wyższy poziom januszerki imo.
  • Odpowiedz
@Milo900: nie jest to drogie - mój szef miał taki system już w latach 90., ale nie do kibla tylko dla wychodzących na fajkę. Po prostu czytnik kart przy drzwiach, a potem zliczane to było w excelu.
  • Odpowiedz
@Milo900: Dodać wagę i kamerkę na srakę w kiblu tak aby można było robić statsy, jakiś enum na konsystencję kału itp. Potem jakieś API podłączyć medyczne AI, i sprzedać to pracownikom jako "dbanie o zdrowie ich przewodu pokarmowego" lub "system wczesnego diagnozowania raka jelit".
  • Odpowiedz
@Milo900: nie przejmuj się wykopami, ja od siebie dodam kilka pomysłów usprawniających biznes:
- szafki na prywatne telefony. Można to podpiąć pod jakąś tajność firmy
- kamerki przy każdym komputerze czy stanowisku i zliczanie czasu ile pracownik robi, a ile się #!$%@?
- obowiązkowa kofeina, jeśli lekarz rodzinny nie wyda odpowiedniego zwolnienia. Tona czystej kofeiny z Chin to grosze, a zwiększy produktywność pracowników
- kontrola snu pracowników, aby przychodzili wyspani do
  • Odpowiedz