Wpis z mikrobloga

  • 1
@wuzeta: Opcji jest naprawdę wiele, wiele rzeczy wskazuje, że do podobnej rzeczy doszło 800 lat temu. No i One Piece chyba też będzie istotne w tym end-game. Na pewno cały świat polityki/WG/yonko itd legł w gruzach i teraz zacznie się zabawa na całego.
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: Wiadomość jak wiadomość, red line i tak według większości teorii miało zostać zmienione i miał powstać jeden ocean, ale ostatnie chaptery znów zniszczyły powerscaling.
  • Odpowiedz
@pyra_wykop Właśnie przeczytałem. Nie spodziewałem się takiego komunikatu od doktorka. Ciekawe czy poznamy główną przyczynę tego i czy to ma związek ze zniszczeniem Lulusii ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Maku_15: Ja myślę, że nie tylko Lulusia, ale że to taki cykl świata OP - raz na 800 lat WG czyści wszystkich na dole.
Zastanawiam się jedynie, czy aktualny "koniec świata" nie jest wynikiem "zachwiania równowagą świata" czyli wydarzeń opisanych od Marinefortu po Wano.

@Reretos: Zależy w którą stronę. Bo że ktoś musi być mocniejszy niż Luffy to wiadomo. Gdyby sam mógł pokonać WG i stojące za nim istoty, to
  • Odpowiedz
@pyra_wykop: Po prostu mając 5 osób Yonko lvl i Imu, który na 100% jest najsilniejszy nie rozumiem czemu im na rękę był taki układ świata, równie dobrze mogliby wprowadzić jawną dyktaturę bez sterowania z cienia.
  • Odpowiedz