Wpis z mikrobloga

@moll: moll od kiedy ty taka ostra , poprostu portal dba o jakąś swoją retorykę mimo że dość często sama plusuje jej wpisy
Teraz wszędzie musi być poprawność polityczna
  • Odpowiedz
za co tym razem ją zbanowali?


@moll: Naruszenie regulaminu - nieodpowiednie treści, Trollowanie, rasizm do 2024-05-24 11:00:46
  • Odpowiedz
@deafpool: tak, tak, tak bardzo nie wolno, że mikroblog często #!$%@? treściami od @WielkiNos czy @Aokx czy innymi randomowymi z tagiem #bekazlewactwa czy bez, ale bezpośrednio uderzającymi w poglądy lewicowe. Wykop tego jest pełen.

Zresztą, w dyskusji z jednym prawakiem pamiętam dokładnie jak mnie wyzywał, a bana nie dostał, tymczasem ja za przekleństwo nie skierowane w niego, a po prostu rzucone, coś jak "#!$%@?, ale mnie to męczy" miałem usuwane komentarze.
  • Odpowiedz
@andale: Chłop co pod publiczkę kontrowersyjne tematy daje, a nie "mówi jak jest". Smiał się z wykopków, którzy 'oceniali' jakieś kobiety w znalezisku, a sam kilka dni wcześniej dał ankietę na mirko pt. "która ładniejsza" xD
  • Odpowiedz
@andale: mnie ciekawi historia tego konta xd jakoś jeszcze 2 lata temu normalne posty i śmieszki heheszki, a od przynajmniej kilku miesięcy co chwila jakiś post w gorących o p0lkach, murzynach itd. xd
  • Odpowiedz
  • 0
@o__0 dodatkowe zapytanie do API jest niepotrzebnie. Informacja o banie jest zawarta już w kodzie strony wewnątrz nicku kazdej osoby :)
  • Odpowiedz