Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_ on nie robi scamu, on jest naiwny czyli głupi no ale człowiek chory to można zrozumieć. Zarobi na nim jakiś doktorek choć to samo może nawet lepiej robi się na NFZ a nie prywatnie.
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ @Emble
jednemu czy drugiemu wykopkowi nie odpowiada że chce to zrobić u dowgierda. Zobacz sobie sobie też mój komentarz jak to wyglądało z próbą na NFZ w imid... Na szczęście są też normalne osoby na tym portalu i piszą mi nawet na pv jak to wygląda faktycznie. Wczoraj wkleiłem dwa skriny z takiej rozmowy jak to wygląda np u Małyszkowej jednak chyba nikt ich nawet nie zauważył...
  • Odpowiedz
@Czekolatka: Gdzieś pisał, że w sumie olał temat NFZ i teraz musiałby zapewne b. długo szukać. Sry, ale jak się komuś nie chciało, a potem wymyśla operacje prywatnie to moje pieniądze wolę dać komuś innemu ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
No to jak to w końcu jest?


@Mr_3nKi_: narzekanie na tego doktora Dowgierda zaczęło się od pewnej mirabelki, która ewidentnie miała jakiś problem i zaczęła wypisywać komentarze, że to konował. Potem inne mirki bez żadnej weryfikacji zaczęły kręcić aferę, że przecież można na NFZ, co jest nieprawdą...

Tymczasem wygląda na to, że to całkiem poważny i szanowany doktor:

Ordynator Oddziału Chirurgii Szczękowo Twarzowej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Kierownik Centrum Wad Twarzoczaszki
tangenskutangens - >No to jak to w końcu jest?

@Mr3nKi_: narzekanie na tego doktora ...
  • Odpowiedz