Wpis z mikrobloga

Młodzi do kina chodzili obrady sejmu oglądać, bo takie to śmieszne i Pan Szymek fajnie gada, a teraz z jego koalicji leci klepnięcie kredytu 0 % i te młode lemingi zaraz co najwyżej budę dla psa kupią, lub będą przepłacać za najem xDDDD

Teraz jedyne co wam zostaje to oglądać komisje, jak stary alkus-kryminalista Kamiński się kłóci z tym przygłupem Jońskim, co odwalał szopki na granicy z Białorusią, utrudniając pracę wojskowym, bo wiadomo, że w tym kraj nic pozytywnego was nie czeka i będziecie tylko opluwani i dymani przez korporacje, deweloperów i banki, a ludzie za których idziecie w ogień w politycznych gówno-burzach, na waszym garbie sobie kapitał zbijają.

#nieruchomosci #polityka #bekazpodludzi #pieniadze #gospodarka #heheszki
  • 22
  • Odpowiedz
@Kopyto96: my nie tępi pisowcy - widzimy wady, błędy, potknięcia. Nie wyznajemy PO (no, może większość). Jednocześnie trzeba być skrajnym imbecylem by kiedykolwiek dopuścić powrotu pisd do władzy.
Nie będzie cudownie, nie będzie manna z nieba lecieć. Ale będzie normalnie. Przestaliśmy dążyć w kierunku orbanizacji kraju.
  • Odpowiedz
@przemyslaw-maczka: znaczy myślisz, że którykolwiek rząd dałby mi dokładnie tego, czego chcę? No w życiu. pisdy można skreślić od razu, bo nie chcę dyktatury niedorobionej kaczki. Lewica pieprzy tylko o kobietach i gejach, PSL to wieśniaki i konserwy. Hołownia to konserwa. Konfederussia to rosyjska konserwa udająca liberałów, a skupiająca się na szurskich teoriach.
Zostaje KO. A to, że KO wali właśnie rozdawnictwem? A ktoś na wykopie ma więcej niż 15 lat
  • Odpowiedz
@niegwynebleid: Mieszkania to nie jedyny problem, psychologia - kuleje, służba zdrowia - kuleje, służby mundurowe - żałość itp itd. Zamiast zajmowania się poważnymi sprawami które tyczą się nas wszystkich, to zajmują się pierdołami albo udupiają młodych na lata. To ma być remedium na pisderację?
  • Odpowiedz
  • 0
@niegwynebleid Partie polityczne w Sejmie to wypadkowa podejścia Polaków do polityki. Gdyby społeczeństwo wymagało spełniania obietnic wyborczych i nie pozwalałoby na rozdawanie pieniędzy deweloperom, to Tusk nigdy w życiu nie wrzuciłby tej ustawy, bo oznaczałoby to dla niego przegraną w wyborach.

Społeczeństwo jak widać woli tego nie zauważać, więc politycy sobie pozwalają na coraz więcej. Chcesz, żeby się coś zmieniło, to głosuj na nowe ugrupowania. Lepiej dać szansę Razem, Konfederację, czy Gwiazdowskiemu,
  • Odpowiedz
@Dlkvv razem to jawni komuniści. Konfedepis wiadomo czym jest. Gwiasdowskiemu do cudów też daleko. Parę głosowań w życiu już miałem. Szukałem alternatyw. Nie ma. Jest jedynie mniejsze zło, a najmniejszym jest PO z Tuskiem. Bez Tuska będzie fatalny wybór, więc mam nadzieję że do tego czasu zaora do końca katokomunistow pisowsko konfederackich.
  • Odpowiedz
  • 3
@niegwynebleid Już bez przesady z tym Razem. Po prostu mają pomysł na rządzenie krajem i rozwiązywanie ważnych problemów. To wszystko lepsze niż zamiatanie problemów pod dywan, jak to robi popis od 20 lat. Energetyka, służba zdrowia, demografia, niska konkurencyjność gospodarki, centralizacja. Oni zaczynali coś robić jak tylko musieli, a to ich rozwiązywanie problemów polegało na bezmyślnym sypaniu pieniędzy. Patrz: Ostrołęka, brak elektrowni atomowej od 30 lat, 500+, bk2%, uleganie szantażom górników, miliardy
  • Odpowiedz
widzimy wady, błędy, potknięcia. Nie wyznajemy PO (no, może większość)


@niegwynebleid: raczej większość to tych wad i potknięć nie widzi. Nie wiem jak teraz, ale jeszcze do niedawna nie można było na mikroblogu napisać cokolwiek złego na nową władzę, bo od razu pojawiały się komentarze w stylu: "japa matecki", "słychać wycie, znakomicie", "japa pisowcu" itp.
  • Odpowiedz