Wpis z mikrobloga

Mam nadzieję że kredyt 0% wejdzie w życie i młodzi dostaną po dupie za swój uśmiechnięty wybór w wyborach. Polacy to są takie matoły że muszą być uje.bani bo inaczej nie zrozumieją.
Gratuluję wszystkim co głosowali na pis ko lewicę kotłownie i PSL.
Od 2027r czeka was jeszcze podwyżka
Węgla
Paliwa
Gazu
Bo wchodzi nowy ETS2
Od lipca podwyżka za prąd 20% pewnie od stycznia znowu. 50% kosztów Energi to ekologiczny podatek dzięki PO-PIS
Będziecie wy.ruchani i macie się jeszcze z tego powodu uśmiechać.

#finanse #nieruchomosci #bekazlewactwa #bekazpisu #gospodarka #pieniadze #ekonomia #kredythipoteczny #kredyt2procent #pieniadze
mat0707 - Mam nadzieję że kredyt 0% wejdzie w życie i młodzi dostaną po dupie za swój...

źródło: temp_file1818317338421682713

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
za konfy mogło by być tak pieknie wszystko za darmo bo wolny rynek


@NaczelnyAgnostyk: Od kiedy na wolnym rynku jest cokolwiek za darmo ? I kto w ogóle powiedział, że konfa chce dać cokolwiek za darmo ? Bo w sumie wydaje mi się, że oni pierwsi nic za darmo nie chcą dać xD
  • Odpowiedz
@mat0707 Niestety muszę Cie zmartwić. Polacy to są takie matoły, że nawet jak im się wprost powie, że byli ruchani i rozłoży im się to na czynniki pierwsze to nie zrozumieją.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Enso_

@mat0707 Niestety muszę Cie zmartwić. Polacy to są takie matoły, że nawet jak im się wprost powie, że byli ruchani i rozłoży im się to na czynniki pierwsze to nie zrozumieją.


Ja to bardzo dobrze wiem. Tępy naród. Ja się nie dziwię ze u nas jest taka walka o władze jak Polaków można tak ru.chać z każdej strony a oni jeszcze zadowoleni
  • Odpowiedz