Wpis z mikrobloga

Na Ukraine mężczyźni nie tylko mają zakaz opuszczania kraju, ale także coraz częściej są zmuszani do walki i umierania na wojnie za kobiety.

W tym samym czasie te kobiety mogą swobodnie przekraczać granice i jeździć na wczasy, na urlopy, na wycieczki i korzystać z życia.

Wszystko wskazuje na to, że w Polsce schemat postępowania będzie podobny.

Dlatego mam dla was radę, z której sam korzystam: macie marzenia? Spełniajcie je teraz. Nie planujcie, że dożyjecie do emerytury. Chcecie podróżować? Kupujcie bilety już dziś. Niewykluczone, że potem granice będą dla was zamknięte. A nawet jeśli uda wam się uciec do innego kraju, to na każdym kroku będziecie szykanowani, a konsulaty będą odmawiały wam obsługi.

Żyjcie, zanim państwo karze wam umrzeć.

#pieklomezczyzn #depresja #dyskryminacjamezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #ukraina #wojsko #przemyslenia #przegryw
sildenafil - Na Ukraine mężczyźni nie tylko mają zakaz opuszczania kraju, ale także c...

źródło: @realmen

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 25
@sildenafil ja to samo, nigdzie sie nie wybieram, a jakbym jakims cudem dostał wezwanie do wku, to pojade, sciągne gacie, wskocze na stół i zesram się Panu Majorowi przed twarzą. Wariatom nic nie zrobią. XD
  • Odpowiedz
@sildenafil: Dlatego powinno być jak w Izraelu - tam i chłopy, i baby służą w wojsku i nie ma dyskusji o równouprawnieniu, bo ono istnieje. Bodajże jedyny wyjątek to matki z dziećmi, Arabowie (sprawa oczywista) i ortodoksi (jedyna niesprawiedliwość)
  • Odpowiedz
@sildenafil: To jest spojrzenie ograniczające się do tych mężczyzn, którzy zostali zmuszeni do walki, a tych jest mniejszość. Im mniej mężczyzn przypada na sto kobiet, tym lepiej żyje się przeciętnemu mężczyźnie a gorzej przeciętnej kobiecie. Cykliczne uszczuplanie męskiej populacji jest korzystne dla samych mężczyzn.
  • Odpowiedz
  • 13
@i_took_a_pill_in_remiza chooj, posiedze dwa tygodnie w Drewnicy, potem mnie wypuszczą, ale w papierach bede miał "niepoczytalny" i nigdy nie dadzą mi karabinu do ręki.

Mam też plan B. Jechać i wyrwać trepowi broń krótką z kabury.

Plan C. Stawić sie w budynku z kanistrem benzyny.
  • Odpowiedz
@sildenafil: Dla mnie oczywiste jest to, że w razie rosyjskiej agresji mam obowiązek bić się z Moskalami. Z kolei pytaniem jest, co powinniśmy zrobić, gdyby Moskale zrobili bunt swojej mniejszości w krajach bałtyckich i w razie jej tłumienia Rosjanie wkroczyliby ratować swoich jak w Donbasie - tutaj mamy zobowiązania sojusznicze. Natomiast nie mam zamiaru umierać za Ukrainę.

Patrząc jednak na to, co dzieje się na Ukrainie decyzja powinna być jedna -
  • Odpowiedz
  • 89
@daeun

@sildenafil ja to samo, nigdzie sie nie wybieram, a jakbym jakims cudem dostał wezwanie do wku, to pojade, sciągne gacie, wskocze na stół i zesram się Panu Majorowi przed twarzą. Wariatom nic nie zrobią. XD


Błagam, niech jakiś kumpel to nagra. Wrzucisz na YouTube i masz pierwszy milion na koncie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@sildenafil: no przecież według Polaków ukrianki to ostoje moralności wspaniałe żony i matki , że one jadą za granicę bawić się i być szonami? No gdzie napewno nie Ukrainka bluznierco
  • Odpowiedz
@sildenafil: Nie przepadam za ukrami ale zwyczajnie po ludzku jak na nich patrze to mi ich szkoda, normalne chlopaki zamiast sobie zyc normalnie to beda walczyc za interesy zachodnich korporacji i prezydenta frajera na smyczy oligarchow. Wspolczuje im, oby przezyli.
  • Odpowiedz
  • 10
@sildenafil jestem po trzydziestce, nigdy nie byłem w wojsku, mieszkam w UK i mam brytyjskie obywatelstwo od roku(zgadnijcie co mnie do tego skłoniło( ͡° ʖ̯ ͡°)), więc jakiekolwiek przepisy dotyczące poboru wymyślone przez pantoflarzy z cuckoldstanu mi nie straszne - niemniej - #!$%@? mnie strzela na myśl, że gdybym tylko sie urodził dziesięć lat później i +/- 500km na wschód, to prawdopodobnie zostałbym przerobiony na mięso mielone, podczas
  • Odpowiedz