Wpis z mikrobloga

@Spojler22:
nieoznaczanie współprac z wydawnictwami, tego że za recenzje im zapłacono
branie patronatów nad książkami, których nie czytały
recenzje książek, których najprawdopodobniej nie czytały(Ogród czy Babel)
recenzje młodej polegające na braniu książek, których nie rozumie i kwitowanie ich że są głupie
wtórne filmy
zamiast recenzji to właściwe są już głównie krótkie opisy książek niewiele różniące się od tego co jest z tyłu okładki
nieużywanie kamery, którą dostały

i tak dalej

czepiają
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: powiem krótko. pierwszy raz o nich słyszę, pierwszy raz je widzę, ale jeśli to prawda że oszukują widzów na książkach, to jestem zbulwersowany. Powiem krótko, albo się to poprawi, albo nie dam im suba. Będę czekał na poprawę a ruda niech się zastanowi nad tym co robi. Pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
nieoznaczanie współprac z wydawnictwami, tego że za recenzje im zapłacono

branie patronatów nad książkami, których nie czytały

recenzje książek, których najprawdopodobniej nie czytały


@Nieznajomy_U_Bram: jak na osoby zawodowo zajmujące się książkami, to paskudnie zrobiły. Zwłaszcza, że oglądają je młodsze osoby
  • Odpowiedz
@Szenkes: takich osób jest więcej
są też dobre ananasy co są pracownikami wydawnictw ale ze swoich prywatnych kont naganiają małolatów do kupowania ich książek gdzie co najwyżej właśnie tylko dołączą informacje o tym że recenzja powstała we współpracy z wydawnictwem(ciekawe czy dzieciaki w ogóle rozumieją że oznacza to płatność za recenzje) ale o tym że sami są związani z wydawnictwem już się nie zająkną
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: Zdarzyło mi się kilka(naście) razy natrafić na ich recenzje, o ile część zarzutów wydaje mi się takich sobie - takie czepianie się na siłę:
recenzje młodej polegające na braniu książek, których nie rozumie i kwitowanie ich że są głupie (no bo to recenzja chyba dla rówieśniczek - więc one też nie zrozumieją)
wtórne filmy
zamiast recenzji to właściwe są już głównie krótkie opisy książek niewiele różniące się od tego co
  • Odpowiedz