Wpis z mikrobloga

  • 3
@baton967: Kobieta po 5 minutach powiedziala ze jestem bardzo cierpiącym człowiekiem, w ogole 1 raz u psychiatry, dodatkowo nie powinna w ogole mi benzo wypisac, ale jestem tak zaburzony że to chyba jako leczenie paliatywne xD
  • Odpowiedz
@Baczny_Obserwator: i nie pozywali za to? bo sie w sumie zastanawialem nad tym kiedys, ze jak by wyszla taka sytuacja ze wbijam do jakiegoos lekarza a potem po wizycie mowie ze nie mam kasy i #!$%@?, nie tylko psychiatry xd ale ogolnie teraz w wiekszosci miejsc gdzize bylem to najpierw placisz a dopiero potem wizyta
  • Odpowiedz
w wiekszosci miejsc gdzize bylem to najpierw placisz a dopiero potem wizyta


@tomeme: jeżeli wybierasz przychodnie z rejestracją to pewnie tak to wygląda, jest spora grupa lekarzy która przyjmuje w małych gabinetach bez dodatkowego personelu, tam się płaci w gabinecie
  • Odpowiedz
@Baczny_Obserwator: hm no w sumie tak,
ale dawka 0.5 to jak dla psa, minimum zeby cos poczuc, extended release niby powinienes czuc caly dzien
dla mnie ten xanax to przehajpowane gowno, moge zjesc 10mg na raz i nie daje to zadnego lepszego efektu niz 2mg, ktory daje 5% poprawy, a nikt nie ma większej nerwicy i lęków ode mnie.
  • Odpowiedz