Wpis z mikrobloga

@BulgarskiTaboret: @ROCKNROLLLA nie chciałbym Was obrażać, ale zachowujecie się jak takie typowe wykopki co nic nie robią i umieją tylko pluć jadem i kąsać po kostkach tych, którzy w tym wykopowym błocie i gnoju niosą krużganek oświaty.
@mickpl odrzucił propozycję tamtego #!$%@? i dobrze zrobił, to nie jest żaden poważny kanał tylko typowy ściek informacyjny dla wannabe młodocianych biznesmenów po kursach jak zostać bilionerem (literally są takie kursy, esencja kalkowania z
  • Odpowiedz
@Iandschaft co niby ten mick robi prócz szkodzenia naiwnym wykopią doradzając im przez lata by czekali na spadki? Niech on już lepiej mordę zamknie bo jeden z drugim takiemu uwirza, a potem są w dupie. Więc nie #!$%@? i nie broń głupka.
  • Odpowiedz
jak takie typowe wykopki co nic nie robią i umieją tylko pluć jadem i kąsać po kostkach tych, którzy w tym wykopowym błocie i gnoju niosą krużganek oświaty


@Iandschaft: ja się mogę śmiać z Micka jak robię odwrotnie niż doradza i wychodzę na tym bardzo korzystnie?
  • Odpowiedz
@Iandschaft: Ten gość trąbi o spadkach od lat, jeszcze zanim weszły BK2 i BK0. I niestety w swoich wpisach brzmi jak ktoś kto się orientuje w temacie, sam pamiętam jak pierwszy raz czytałem jego wpisy. Mam nadzieję, że nikt się nie sugerował przez dłuższy czas jego predykcjami, bo bardzo dużo by na tym stracił. Tak, wiem, czerpanie wiedzy z portalu ze śmiesznymi obrazkami to XD, ale w ten sposób można kwitować
BulgarskiTaboret - @Iandschaft: Ten gość trąbi o spadkach od lat, jeszcze zanim weszł...

źródło: Mick Short-Trick

Pobierz
  • Odpowiedz