Wpis z mikrobloga

jestem podekscytowana na samą myśl, że któryś z nicków zmaterializowałby się w świecie rzeczywistym i mielibyśmy swojego wykopka do kibicowania mu. Siedzimy tu już tyle lat, mówimy właściwie wspólnym językiem powtarzanych w kółko memów, że fajnie (albo wcale nie) byłoby sie spotkać w świecie realnym. Oczywiście raczej do tego nie dojdzie- wiec chociaż wersja light- że moglibyśmy widzieć tego swojego wykopka na streamie i może jeszcze ze dwóch tagowiczów w jego narożniku i to byłoby takie obserwowanie jak wygląda zetknięcie i początki relacji ludzi z tego tagu na żywo. Myślę, że to mogłyby być przyjaźnie na całe życie...

*tak wiem, że moje konto jest nowsze niż pare lat, o których pisze, ale stare usunęłam bo chciałam się uwolnic od wykopa ale nie pykło

#famemma #bitasmietanka #polskiyoutube
  • 1
  • Odpowiedz
@tacsko: Ja bym chciał z @MokrySuchar, żeby mi się tam wyświetlonka zgadzały. Napisałem mu już prywatnie scenariusz na mój potencjalny debiut, ale to są stypiarze i brakuje im psychy do zaproszenia kogoś kto może ich zdominować w ich własnym świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz