Wpis z mikrobloga

@xionacz: pamiętam listę uwag w jakiej książeczce i jedno do dzisiaj pamiętam.
Uczeń wyrzucił przez okno plecak kolegi. Po nakazaniu pójścia po plecak odpowiedział "Jak kocha to wróci".
  • Odpowiedz
@xionacz syn dostal uwage ze rozmawia na lekcji a na zwrocenie uwagi odpowiedzial „dzieci takie sa, musi sie pani przyzwyczaic”.

odbil pileczke, bo nauczycielka drze ryja na uczniow. Zwrocil jej uwage ze nie powinna na co ona odpowiedziala „ze musza sie przyzwyczaic”.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@CrazyxDriver @bachus pamiętam uwagę kolegi z lekcji niemieckiego: Bartek chowa się w szafie, nie chce uczestniczyć w lekcji, zrywa zasłony i biega z nimi po ławkach krzycząc, że jest Batmanem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@HeteroseksualnyWlamywacz: @girlsjustwannahavefun u mnie podobnie, wszyscy mówią, że ta dzisiejsza młodzież to jest taka i owaka, a ja mam wrażenie, że za moich czasów było dużo gorzej, tylko nie było smartfonów, natychmiastowego dostępu do Internetu, pamiętam początki gimnazjów, zamknęli i wymieszali buzujących gówniarzy z pięciu różnych miejscowości i takie obrazki z koszem na śmieci u nauczyciela to było na porządku dziennym, codziennie ktoś w kiblu dostawał łomot i prawda, że wszyscy
  • Odpowiedz
Widać, że ten fejk tworzył uczeń podstawówki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@saviola7: Niekoniecznie. Mam dzieci 10-15 lat w rodzinie i #!$%@?ą takie teksty na co dzień że masz im ochotę #!$%@?ć.
-Weź mi podaj tę kartę
-Nie jesteś panem świata
-No gramy czy nie gramy, weź mi podaj tę kartę.
-Co się denerwujesz? Pijany jesteś? No chyba. (po czym wstaje i robi fikołka)
To się zdarzyło w
  • Odpowiedz