Wpis z mikrobloga

Najlepszy argument przeciwko takiemu alkusowi, który twierdzi, że nie?


Skoro to nie alkoholizm, to może przestaniesz od dziś?


@Iskaryota: #!$%@? głupot, ja odstawiłem z dnia na dzień, a piłem prawie codziennie.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: No to wybrałeś mądrze. #!$%@? głupot to twierdzenie, że taka powtarzalna dawka nie może powodować uzależnienia. Zresztą agresywny język do mnie czy do OPa jednak sugeruje, że temat wzbudza emocje, a to już też coś sugeruje xD
  • Odpowiedz
@Iskaryota: chyba najgłupszy. Jak nie jesteś uzależniony od mycia pach, to może przestaniesz dziś? A jak nie jesteś uzależniony od wykopu, to może przestaniesz tu zaglądać od dziś? O każdą rzecz robioną często możesz tak zapytać
  • Odpowiedz
  • 0
@JoeGlodomor jesteś pewny?

Tak jak @Iskaryota mówi, już po reakcji widać Twoje wzburzenie, więc coś chyba jest na rzeczy.
Zresztą, komukolwiek bym tego nie naświetliła zawsze budzi albo nerwy albo ignorancję tematu, bo przecież taka dawka to jest nic hehe.
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: Jeszcze raz brawo, ale uwierz, że nie na każdego tak działa podawanie codziennie dawki używki jako mechanizm nagrody. To nie jest tak, że wszyscy reagujemy tak samo, ale jednak ryzyko jest zbyt spore, by mówić, że "spokojnie, najwyżej przestaniesz". Wielu nie przestanie, a wręcz zacznie podbijać dawkę.

@JoeGlodomor Wszystko się rozbija o szkodliwość pewnych zachowań, zdrowotną i społeczną. Choć jak czytam takie odpowiedzi to faktycznie, wchodzenie tu raz na dzień
  • Odpowiedz