Wpis z mikrobloga

@420_3 Waga a przy tym "mobilność" i nieporównywalnie lepsza ochrona piwa przed działaniem promieni słonecznych co jest głównym zabójcą piwesia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z butelką, to trochę jak na loterii. Może ktoś się troszczył i paleta stała w zacienieniu, a może i nie i masz pysznego skunksiaka xD
  • Odpowiedz
@kurczakos1 zgadzam się, to są plusy puszki. Są też niestety minusy, takie jak zawartość glinu, szkodliwość lakierów wewnętrznej strony puszki i zanieczyszczenia powierzchni. Coś za coś ^^
  • Odpowiedz
@kurczakos1 proszę kolego
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/35566304/

The risk assessment analysis showed that the consumption of beer in a moderate quantity did not have any adverse effect in terms of the selected element concentrations, besides Al. However, in the case of Al, the risk related to consumption can be considered, but only for the beer stored in cans produced from aluminum.
  • Odpowiedz
@420_3

Kurła, te badania wyglądają jakby ktoś je na zaliczenie robił dzień wcześniej ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jak można piwa dzielić na lager, Ale i craft (sam podział to jakiś nonsens absolutny) i miałoby to mieć jakikolwiek wpływ..

Nie doczytałem się o standaryzacji próbek itp.

Kurła, to wydział mojego kumpla XDDD
  • Odpowiedz
Nie polecam ale może ktoś skorzysta.


@Mambus22: Przepraszam, ale dlaczego niby nie polecasz. Moim zdaniem na przykład jest to stosunkowo dobra promocja, sam właśnie kupiłem 12 puszek żywca. Aczkolwiek te promocje w każdym sklepie praktycznie teraz są do niedzieli a jakoś nie widzę, aby się ludzie rzucali tak jak rownież na butelkowe ten efekt który był przez pierwsze 2 lata takich promocji przeminął
  • Odpowiedz