Wpis z mikrobloga

Często zarzucacie mi na tym tagu, czy też wiadomościach prywatnych, że w kółko głoszę historię Malali7 więc na pewno nim jestem! Jak więc wytłumaczycie to, że 2 miesiące przed sukcesem Szumikka PRZEWIDZIAŁEM jego wspomniany sukces, że zaraz po tym również rozgłaszałem dobrą nowinę o jego osiągnięciu, że piszę o udanej inicjacji seksualnej staregokuca?

#przegryw
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
Szumikk (którego historie również opowiadałem wielokrotnie) również opuścił ten portal, dosłownie w dniu w którym dostał ofertę pracy jako Junior Java Developer rozpoczął proces usuwania konta i przez miesiąc nie wchodził na wypok. Dzisiaj już jego konto jest usunięte i dalej nie ma po nim śladu.

@ChlopoRobotnik2137 trzymaj dogłębną historię użytkownika @Szumimiwelbie aka @Szumrzeczny aka @Szumikk aka @DROP_TABLE_Usernames. To bardzo piękna przemiana. Tutaj masz linki: https://wykop.pl/wpis/75591645/na-tagu-przegryw-nastapil-kolejny-cud-narodzil-sie
  • Odpowiedz
  • 0
@zachariasz-grundbaum: pamiętasz Szumikka? Hmm to bardzo smutny bet z Twojej strony, ja mu kibicuję i szczerze wierzę że sobie poradzi. To pasjonat programowania więc jest szansa że zniesie dużo bólu. Zauważ że kompletnie zarzucił social media na cały miesiąc, tak jak to zapowiadał. Mało kto ma tak silną wolę.
  • Odpowiedz
  • 0
@zachariasz-grundbaum: zgadza się ale on dokonał spektakularnej przemiany. Odkąd usunął konto Szumikk i wbił na @DROP_TABLE_Usernames to jego nastawienie do życia wygląda zupełnie inaczej. Dawniej był toksykiem i zazdrośnikiem, a na nowym koncie nawet nie przyznawał się do przegrywu i starej tożsamości. Regularnie pracował nad sobą i składał CV, aż w końcu się udało.

Każdy miewał kiedyś problemy, nawet Malala7 o mały włos nie zniszczył sobie życia na pierwszym roku studiów.
  • Odpowiedz