Wpis z mikrobloga

zapamietaja nas kulawo


@washington: na marginesie, kiedy mu w końcu przestaniem tak zwracać uwagę co kto o nas myśli i jak nas pamięta? a zajmiemy się sobą
my chyba jesteśmy najbardziej zakompleksionym narodem i tak bardzo chcemy aby nasz wszyscy lubili, dobrze pamiętali i dziękowali nam na każdym kroku
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski swoja droga kolejny raz polacy zostali zrobieni w ch*ja tylko dlatego, że są krótkowzrocznym ksenofobami.
Niemcy juz zapraszaja Ukraincow i mowia ze nie beda deportowac. Swietnie, stracimy dziesiatki tysiecy pracowitych robotników. Super. Tylko afrykanerów teraz zaprosic i bedzie git. Nie?
  • Odpowiedz
@loczyn: Ja #!$%@?ę ktoś wam płaci za takie teksty czy co? Przeczytacie dwa nagłówki w gazetach i już #!$%@? trzy po trzy w komentarzach. Na razie to minister coś sobie chlapnął i Ukraińcy mają problemy w konsulatach. Nikt jeszcze nikogo nie deportował. Słowa ministra mogą być zaimplementowane na wiele sposobów. Mogą wydalić wszystkich ale mogą wydalić tylko tych którzy cały dzień siedzą w galeriach handlowych. Zobaczcie jak to się skończy a
  • Odpowiedz
@elmerski-fudski @ZuluScout
To nie ja jestem Ministrem i to nie ja powinienem ważyć słowa.
Super, że chlapnął, ale nastroje już są jakie są. Część pewnie już rozważa #!$%@? z tego kraju (i słusznie).
Jak jednym głupim zdaniem uderzyć mocno w gospodarkę. Smort.
  • Odpowiedz
my chyba jesteśmy najbardziej zakompleksionym narodem i tak bardzo chcemy aby nasz wszyscy lubili, dobrze pamiętali i dziękowali nam na każdym kroku

@SpalaczBenzyny: Chyba żyjesz w innym państwie. Polska to jedno z najbardziej zacietrzewionych i pamiętliwych społeczeństw.
  • Odpowiedz
na marginesie, kiedy mu w końcu przestaniem tak zwracać uwagę co kto o nas myśli i jak nas pamięta? a zajmiemy się sobą


@SpalaczBenzyny: Przecięz to jak nas zapamietaja to jest watek poboczny.
  • Odpowiedz