Wpis z mikrobloga

Wsm to nie wiem gdzie #!$%@?ć z wykopa.
Lurker to neonazistowski #!$%@?łek zarządzany przez 15 latka który musiał uciekać z 3 razy bo hostingowi sie nie podobał kontent xD
Na Hejto udają niewiadomo jaki poziom jak na oxfordzie a sami mają tam # przegryw

A na chany nie ma co iść bo z moim stylem bycia nazwą mnie atencjuszem i wyjebią szybciutko
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Koksixk: interesuje mnie ogólna zbieranina wszystkich a nie tylko jednego. Na dodatek wątpię by na takich grupach byłyby zawartości interesujące mnie
  • Odpowiedz
  • 1
@KarnetNaGlony: i poniekąd jestem tu uwięziony. Nie ma lepszej alternatywy. Wszystkie inne portale są lepsze od wykopu pod względem kontaktu z zarządzającymi ale społeczność jest inna. Nawet na vichanie jest łatwiej sie dogadać z adminem niż tu
  • Odpowiedz
@Nooleus wszystko to o czym wspomniałeś już zdechło. Na chanach jest gorszy polityczny rak niż na wykopie, lurker z tego co pamiętam też sama polityka i jednostronny, na hejto jest ą ę i miało być lepsze od wykopu pod względem funkcjonalności, a jest w dalszym ciągu nieintuicyjne strasznie i ciężko się korzysta. Teraz to chyba discordy jakieś wiodą prym. Jeszcze jest mikroblog jeb z dzidy na którym w sumie można pomirkować trochę
  • Odpowiedz