Wpis z mikrobloga

Postępowa lewica w dalszym ciągu nie ustaje w obrzydzaniu kobietom macierzyństwa i całkowitej eliminacji dzieci z przestrzeni publicznej.

Są już pierwsze restauracje "child free", gdzie mamusie wszystkich psich synków mogą w spokoju zjeść, bez obaw że wrzeszczący bachor zakłóci im posiłek.

To niestety za mało. Dzieci należy wykluczyć nawet z tak prorodzinnych imprez jak wesela. No bo po co socjalizować je, uczyć dobrych manier i poznawać z dalszym kuzynowstem? Lepiej zaprosic czipendajlsa, który w porze oczepin ubrany w lateksowe stringi bedzie trząsł swoją torbą nad głowami wyposzczonych grażyn, albo pobawić się balonikami w prymitywne zabawy o podtekście seksualnym.

Jeszcze nie daj boże takie dziecko zerwie sie z rodzicielskiej smyczy i popsuje Pannie Młodej pierwszy taniec, który ćwiczyła 3 miesiące z wynajetym choreografem. Nie, to sie nie godzi! Dziecko, wesele, małżeństwo, cóz za niefortunne zestawienie niepasujących ze sobą elementów układanki! A ja głupi całe życie myślałem że celem zwiazku kobiety i mezczyzny jest wydanie na swiat potomka, którego należy obdarzyć miłoscią, i z ufnoscią i szacunkiem do ludzi prowadzić za rączkę przez swiat. :)

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #wesela #lewackalogika #bekazpsiarzy #polskiedomy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #neuropa
daeun - Postępowa lewica w dalszym ciągu nie ustaje w obrzydzaniu kobietom macierzyńs...

źródło: temp_file1720807749303114455

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
via Android
  • 36
@JaNieGejJaPapiesz czemu poprzestawac tylko na dzieciach? Zrobmy restauracje z zakazem wstepu dla brzydkich, rudych, piegowatych, leworęcznych, niebinarnych, niskich czy grubych xD
  • Odpowiedz
@daeun:
dzieci - blee, obrzydliwe, jeszcze krzyczą!
pieski - mm, no co prawda liżą sobie dupy, czasami zjedzą jakąś padlinę, albo odchody inne go psa, szczekają głośno, ale aaa daj pogłaskać, haha patrz Zbyszek, polizał mnie po twarzy!
  • Odpowiedz
zakazem wstepu dla brzydkich, rudych, piegowatych, leworęcznych, niebinarnych, niskich czy grubych xD


@daeun: od dekad takie coś funkcjonuje w pubach, gdzie bramkarze nie wpuszczają kogoś kto im się nie spodoba i wszyscy mają to w dupie xd
  • Odpowiedz
@daeun: na posiadanie piegow, bycie leworęcznym brzydkim czy rudym masz zerowy wpływ. Posiadanie dzieci to świadoma przemyślana decyzja (prawda? Świadomie zdecydowałeś się na dzieci a nie ze wpadka i teraz udajesz jak to najlepsze co cię w życiu spotkało xd).

Jak idę do restauracji to chce zjeść w spokoju a nie w otoczeniu drących się dzieci, jak idę na wesele to nie chce musieć patrzeć pod nogi czy jakiś bombelek nie
  • Odpowiedz
@daeun: a ja się z tym zgodzę - jak miałem 10 lat, to złapałem krawat na weselu i potem z godzinę musiałem tańczyć i wydurniać z jakąś stara, gruba dziewczyna (koło 30 była).

Dramat
  • Odpowiedz
czemu poprzestawac tylko na dzieciach? Zrobmy restauracje z zakazem wstepu dla brzydkich, rudych, piegowatych, leworęcznych, niebinarnych, niskich czy grubych xD


@daeun: Chciałbym na przykład restauracji z zakazem wstępu dla feministek (nie kobiet) oraz elementu w postaci Julek pijanych.
  • Odpowiedz
@daeun: To co robi lewica kobietom (mężczyznom również) odnośnie posiadania dzieci lub ogólnie dzieci jest wprost obrzydliwe. Ogólnie kiedyś największymi animatorami na weselach oraz wszelakich imprezach rodzinnych to był zazwyczaj jakiś podpity wujek cisnący bekę na spółkę z ciotką, dziadek, ojciec, ktoś młodszy lub ogólnie jakiś facet teraz ten model jakby się totalnie próbuje wymazać jak gumką ołówek obdzierając przy tym kobiety z kobiecości na każdym kroku jeśli chodzi o przeświadczenie
  • Odpowiedz
@daeun: przeciez laska ma racje. Ja jestem czolowym hejterem typowych polskich wesel z #!$%@? wujkiem i przebijaniem balona dupa, ale realia sa takie ze znaczna wiekszosc wesel to sa imprezy mocno zakrapiane. To nie jest srodowisko dla dzieci. Nawaleni dorosli nie potrafia sie zachowac porzadnie w stosunku do samych siebie a co dopiero do dzieci. A dzieci spiace na krzeslach wsrod kompletnie pijanych doroslych to dla mnie objaw srogiej patologii.
  • Odpowiedz