Wpis z mikrobloga

#smartfon #gsm #android #ios

Heja Miruny

Szybka piłka, szukam telefonu. Mój POCO X3 wysłużył 2,5 roku, czas na zmianę.

Wymagania:
- do 3000 złotych (górna granica bez naciągania),
- mocny aparat,
- duża pamięć wewnętrzna (128gb i wyżej)
- jakiś dobry procesor i adekwatna ilość ram
-minimum 2-3 lata użytkowania
- żywotna bateria na minimum dwa lata (POCO X3 zaczął krzaczyć z baterią po dwóch latach dopiero, więc szukam czegoś równie mocnego jak on)
- preferuje androida (raczej android>Apple)
- moduł NFC
  • 12
  • Odpowiedz
@Lockersky: sklepy stacjonarne narzucają sobie wysokie marże np. 30% bo i tak sprzedają dużo towaru i jeden telefon dla Ciebie nic ich nie obchodzi, małe sklepy żeby zarobić cokolwiek muszą dać 10% i przez pośredników. Omijaj sklepy firmowe typu iphone czy samsung. kupując online zawsze możesz zwrócić bez podania przyczyny
  • Odpowiedz
@Lockersky: zobacz nothing phone. Ja mam jedynkę i działa niezle, a jest w miarę tania. Teraz już trójeczka wychodzi. Stylizowany jest na iPhone więc design fajny i ludzie czasem mylą xdd
  • Odpowiedz
@Lockersky brać jak cena jest atrakcyjna, co cię obchodzi marża sklepu. Bierzesz najtańszy z dobrego źródła i tyle.

Ja od siebie dodam że jak chcesz długie życie baterii to unikaj exynosow czyli piksel odpada, s24 odpada.

Najlepszy wybór to będzie s23 na snapie, gen2 jest chłodny i nie będzie podgrzewał baterii cały czas.
  • Odpowiedz
  • 2
@modzelem: @kolar1 @open_or_die
Wziałem S23 i jestem zachwycony

Tylko że po 20 zdjęciach zczaiłem się że mogę ustawić zdjęcia w trybie 3:4 50MP, leciałem na [3:4] kekw XD

I ta funkcja automatycznego ustawienia telefonu za pomocą ustawień poprzedniego () w godzinę miałem telefon ustawiony, musiałem tylko iPKO ustawić i zalogować się do wszystkich aplikacji

Dziękować Mirki <3
  • Odpowiedz