Wpis z mikrobloga

@eberhardzie lol, przecież to dokładnie ta sama logika co wtedy, gdy nazywacie niektóre kobiety "w sam raz na raz" i nie macie oporów żeby zaliczyć i zostawić, a do szarej myszki potencjalnej kandydatki do długofalowego związku robicie podchody jak pies do jeża xd ładne podwójne standardy
  • Odpowiedz
@eberhardzie: Ile razy można tutaj pisać i tłumaczyć o dwóch typach relacji:
A) Relacja romantyczna, w której liczy się wnętrze człowieka, jego charakter, zachowanie i dopasowanie obydwóch osób do siebie, nie pomijając wyglądu i dopasowani seksualnego, budowane jest napięcie.
B) Relacja czysto seksualna, w której chodzi tylko i wyłącznie o cielesność i pożądanie, bez wdawanie się w szczegóły.

Ja wiem, że was żadna z tych relacji nie dotyczy, bo jedyne kontakty
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Kochana, oni w sam na raz to mogą sobie napisać do obrazka wygenerowanego przez AI, a szarą myszkę to zobaczą może przez okno swoiej nory (o ile w ogóle zasłony czy rolety odsłonią). Nie ma sensu nawet dyskutować z takimi przegrywami.
  • Odpowiedz
@drobne_na_taryfe: Standard. Czego wymagasz od wykopków? Jakiejś sprawiedliwej oceny? :)))

Jak widać, kobieta też może zaliczyć faceta i go zlać, to nie działa tylko w jedną stronę. Mężczyźni się przyzwyczaili, że kobieta zawsze chce stałej relacji, że chce być traktowana poważnie itp. i nie mieli do tej pory takich rozterek, że kobieta może się nimi bawić - zawsze byli traktowani jako potencjalni partnerzy do długofalowej relacji. Ale teraz czasy się zmieniły
  • Odpowiedz
@eberhardzie jak dla mnie to ma sens. Laska jak się prześpi z typem na pierwszej randce, to zwykle jest świadoma tego, że jej szanse na long term maleją. Jeśli widzi w kolesiu potencjał, to może chcieć z tym poczekać - nawet jeśli się jej podoba fizycznie
  • Odpowiedz
@eberhardzie: Na pewno się załamała tym faktem i tego samego dnia pocieszyła się nowym bolcem :)))

@eberhardzie Dziewczyna nienormalna bo co? Bo nie chce się spotykać z jakimś creepem? Każda chce mieć fajnego partnera a nie jakiegoś dziwoląga i mamy prawo do selekcji kandydatów. Nikt się nie będzie męczył z przykrym typem bo wy tak chcecie xD
  • Odpowiedz