Wpis z mikrobloga

Wykopki - a może by tak #praca w Solgazie?

Szukamy kogoś, kto zna się na magicznym programie zwanym #autocad.

Miejsce: #swidnica (okolice, #dolnyslask)

Więcej szczegółów pod spoilerem:


Wymagane:

- dobra znajomość programu AUTOCAD

- wykształcenie min. średnie

- aktualne prawo jazdy

- mile widziane doświadczenie przy montażu

Oferujemy:

- po przeszkoleniu umowę o pracę

- wynagrodzenie podstawowe plus premia

- praca w młodym zespole

CV możecie wysyłać na biuro(at)solgaz.com.pl

Powodzenia! :)

#solgaz #rekrutacja #rekrutujo
  • 43
@padobar: Jeżeli owy przedstawiciel ma sklep AGD, albo chociaż potrafi naprawiać urządzenia gazowe to możemy porozmawiać :)

@kasik913: Niestety na całą firmę pracują u nas tylko dwa #rozowepaski, ale w przyszłości na pewno to się zmieni wraz z rozrostem firmy, o "kobiecych" rekrutacjach też będziemy informować :)
@SOLGAZ: Chwila... czyli nie podajecie widełek płacowych, bo

Chcemy uniknąć komentarzy gimnazjalnych specjalistów, których niestety w internecie pełno. Proszę się zgłosić na maila nawet bez CV, jeżeli chce Pan znać szczegóły.


Jakich komentarzy? To jest żart, kpina, czy słaby dowcip?

Pierwszy raz widzę tak żenujące wytłumaczenie ukrywania widełek płacowych.
@BeSmarter: A może po prostu osoba która obsługuje profil nie ustala pensji i dlatego jej nie podaje? Jeśli Cię to tak interesuje to wyślij CV itp i idź na rozmowę to się dowiesz, a jak nie chcesz tam pracować to nie zawracaj dupy głupimi pytaniami, które nic nie wnoszą.

@Tleilaxianin:
A może po prostu osoba która obsługuje profil nie ustala pensji i dlatego jej nie podaje?


@Alltir: A wytłumaczysz mi co to ma do rzeczy? Oferta pracy oznacza, że pracodawca potrzebuje osoby do wykonywania danych obowiązków i ma na to przeznaczony budżet. Nie wiem gdzie tu jest jakakolwiek część wspólna z osobą, która akurat wkleja ogłoszenia.

Co za różnica czy akurat napisała to pani z HR-u, pracownik firmy, czy pracownik agencji
@BeSmarter: Masz rację, ale skoro nie jesteś zainteresowany ofertą, to po co się w ogóle pytać? Jakbym ja był pracodawcą, to nie chciałbym odpisywać na 100 różnych pytań osobom niezainteresowanym pracą. Wysyłasz CV, piszesz ile $ Cię interesuje i albo się dogadasz, albo nie, dla mnie jest to proste. Jeśli ktoś chce pracować za najniższą krajową, to taka stawka go zadowoli i ją przyjmie, jeśli nie, to wyśmieje pracodawcę i nie
A po co mają podawać publicznie ile możesz zarobić? Potem jakiś inny pracownik będzie oburzony i będzie Ci podstawiał nogi bo zarabiasz więcej od niego za to samo.

Dowiesz się jeśli jesteś zainteresowany na rozmowie