Wpis z mikrobloga

#gielda

Cześć wszystkim pytają ludzie o mnie to może mały updated co sobie porabiam pod kątem inwestowania:)

Poza tym że XTB wg mnie prowadzi beznadziejne praktyki w robieniu swoich klientów w konia oferując im kontrakty CFD i ogólnie wypaczając rynek i promując wśród początkujących osób zły sposób inwestowania i ponoszenia niepotrzebnego ryzyka
No i ogólnie uważam że XTB to takie gówno gdzie klasa premium średnia może się pobawic w jednorękiego bandytę tak jak patola w kasynie, no ale to moja opinia na temat tej spółki....spółka zarabia no bo jak rucha swoich klientów to jak ma nie zarabiać xD

No a jeśli chodzi o mój portfel:

Kupuje sobie ostatnio Azoty, zbieram pakieciki na chwilę obecną mam jakieś 3000akcji ale chce jeszcze 1000, na dzień dzisiejszy 3% straty ale jakoś się nie martwię

Puławy mam 1500akcji chce mieć 2000, na chwilę 9% straty.....no cóż i tak chciałem tutaj longa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wczoraj KGN postanowiło się #!$%@?ć na pysk o 6% co było zaskoczeniem trochę, ale w sumie yebac,ja chcę dywidendy....na chwilę moje 2000akcji jest 80% na plus

Atende dobiłem do 10000akcji, 6% zysku myślę że cena z rekomendacji to spoko poziom, ale wolał bym żeby znowu wypłacali dywidendy...

No i POLWAX xD kupiłem na yolo z 1000akcji...nawet nie wiem co oni robią z tym woskiem xD (10% straty) może kupię jeszcze drugie tyle jak mi cena spadnie poniżej straty na poziomie 50%

Po ekstremalnie dobrym 2023 ten rok to tylko płacenie podatków i powolne spadki po 0.2% każdego dnia
Trochę nie jest to zaskakujące bo skoro ja wyciągnąłem takie zyski w 2023 to inni też więc kiedys trzeba to sprzedać zanim znowu się to gdzieś ulokuje
Zamierzam kupować dalej to co mam i uśredniać za miesiąc mi wpadnie 20k bnusu rocznego i inne pierdoły to będę miał ekstra środki na zabawę
Ten rok zamknę na zero z zyskami już to widzę ale 2025 będzie moj ;P

Cała moja strategia opiera się na prostym dokupiwaniu akcji na longa i staraniu się zbudowania jak najtaniej pozycji gdzie okres zakupu akcji to rok, nic spektakularnego, szukam jakichś spółek które wg mnie rokują na przyszłość i zaczynam je kupować
Nie polecam jak macie plany co zrobić z pieniędzmi, mi wystarczy jak kupię sobie dodatki do stellaris i pojadę dwa razy do roku na Rodos
No i w strategii też mam punk #!$%@? XTB bo lubię trole karmić ;P
  • 6
  • Odpowiedz
@Potezny_PiSowski_Inwestor: fajnie ze coś napisałes o XTB, nie wazne co, ale wazne, ze o nich cos znow jest :D
Mimo wszystko zaskocze cię, nie tylko w XTB można ładować się w CFD :D

PS: KGN ma sporą szansę nurkować do 40-41 gdzie jest najwiekszy wolumen patrząc na wzrosty od roku (z 25zł)
  • Odpowiedz