Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Zwróćcie uwagę, jaki z Psiny-pijaczyny jest matoł. Przecież to on jest na miejscu w Bialymstoku, mógłby popyerdolić ryże ścierwo i brać 100% dla siebie. Zamiast tego siedzi w tym smrodzie, musi się pałować z wieprzkiem, znosić ten cały gnój, a to wszystko dla nietypowego podczłowieka, który tylko montuje materiał i wrzuca, przy czym ma z tego ponad 90% zysków. Innymi słowy, benzodiazepinowy pastuch jest de facto über-Januszem, podczas gdy psina-pijaczyna to über-Areczek. Piszę to bez przesady. Gość dosłownie spędził tysiące godzin nurkując w szambie i otrzymuje za to okruchy z pańskiego stołu. Czemu nie dogadał się z Szympsnsem i nie podzielili się robotà 50/50? Ponieważ to są imbecyle, uni nie umiejo, uni się nie znajo! Przecież to nie jest żadną fuszka poza cieciowaniem. Psina pozyje 10 lat krócej przez to.

Najlepsze jednak w tym wszystkim jest to, że cały proceder zasadza się na Jareczku. Gdyby nie on, to gorski pastuch z oddalonej o 700 chałupy w #!$%@? nie miałby nic. Mógłby stwierdzić, że on już to wszystko pyerdoli i cały biznes plan ległby w gruzach. Gdyby ktoś temu jełopowi zawczasu przemówił do rozumu, że w razie wtopy będzie wleczony po sądach, a rudy pomiot zwali wszystko na niego, to już dawno byłoby po sprawie. #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Zayatzz No ile razy trzeba mówić że to jest debil. Jak on sam mówił "ja się nie znam, ja nic nie wiem". Nawet tacy bracia Kołodziej ogarniają jak wrzucać na jutuby filmiki albo jak lajtować.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: w bielymstoku dopiero niedawno uruchomili telewizję, trzy kanały ale od razu w kolorze (ruski SECAM)
także dopiero trochę czasu minie zanim tubylcy zorientują się jak działa konputer i osiągną ten poziom techniczny
na razie komputery to tajemne urządzenia które mogą przerobić wszystko
  • Odpowiedz
@Zayatzz czytałem twój komentarz i się zastanawiałem co nasz doktorek (niehabilitowany) robił w Białymstoku.

Pewnie jak ogram kiedyś znowu fallouta 2 to sierżant z navarro też będzie się mi kojarzyć z Piotraskiem :/
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Mógłby, ale on jest za tępy na nagranie filmu w stylu Fiodora i wrzucenie surówki. Przecież on nic nie wie i na niczym się nie zna
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Z tego co wiadomo Sławek na na piśmie zgodę od Konona na wyłączność w zarządzaniu wizerunkiem Konona więc nawet jakby Aron ogarniał to by nic z tymi filmami nie mógł zrobić bo szybko by zleciały z Youtuba
  • Odpowiedz
@Zayatzz: a ja myślę, że ten cymbał mógł uważać, że w razie przypału powie ,,ja tylko nagrywałem, a wszystko organizował ten z gór" i nic mu się nie stanie.
Chyba gość nie jest tak głupi jak konon i wie, ile to jest 30-40k miesięcznie z kanału. Pewnie chciał sobie zafundować bezpieczną w jego mniemaniu fuszkę na boku
  • Odpowiedz