Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Mega_Smieszek: taka prawda, mozna sie klocic co do tresci bo co kto lubi, ale jezeli chodzi o umiejetnosci techniczne, to, no ciezko z tymi naszymi raperzynami ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 2
@Mega_Smieszek: ja bym bardziej dal Tego Typa Mesa bo chyba technicznie jest najblizej amerykanskich raperow/raperek. No ja mam taka ocene sytuacji, ze jeszcze brakuje naszych chlopakom troche, ale luzno, kazdy ma swoje zdanie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
youngP - @Mega_Smieszek: ja bym bardziej dal Tego Typa Mesa bo chyba technicznie jest...
  • Odpowiedz
@youngP: to jeden z tych wątków, w których ludzie jako przykład dobrego rapera podają Mesa + n raperów, o których nikt nie słyszał, bo jak coś jest z polskiej topkli to z automatu ściek? xD
  • Odpowiedz
@youngP: przesłuchałem sobie teraz My z płyty Zamach na Przeciętność i powiem ci, że nie ma podjazdu do BeCeKi, Kukona i Kaza xd ale ja już pochodzę z ery, w której już ludzie śmiali się z takich labeli jak Prosto, Step i UrbanRecTV. Perełki self-publishingu youtubowego tak zaszczepiły mnie na słuchanie tych "starych wyjadaczy", że już nic poza Tede i nowym Pokahontaz (od 2014 i nowsze) do mnie nie trafia. Nowe
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: sam lubie Kaza xd choc to inne klimaty i stylistyka niz Mes. ciezko to troche porownywac, ale wiesz, mi muzyka Mesa zawsze podchodzila choc zawsze cenilem go tez za skillsy, z reszta, byl taki czas, ze spora czesc srodowiska uwzala go za najlepszego albo top3 polskiego rapu.
ja My nigdy specjalnie nie lubilem, z takich troche nowszych Mesa to jest spoko
youngP - @Pandillero: sam lubie Kaza xd choc to inne klimaty i stylistyka niz Mes. ci...
  • Odpowiedz
@youngP: vibe ten sam co Fisz Emade Tworzywo, Krzysztof Zalewski, Kortez, Artur Rojek i Voo Voo xD taki rap, ale dla 30-latków, którym się wydaje, że prawdziwa muzyka się skończyła w zeszłym milenium. Powiem ci, że jak miałbym sobie wyobrazić, że Żurnalista albo autor Pokolenia Ikea zaczęliby robić rap, to woleliby odchodzić od ulicy i wybraliby właśnie najgorszy możliwy sposób — psychologizowanie. Właśnie tak jak to robi Mes, Małpa, Łona, 2Sławy
  • Odpowiedz
umiejetnosci


@youngP: umiejętności/technika to tylko część całokształtu. Jakbym miał oceniać raperów tylko po technice to musiałbym słuchać peji na bieżąco a to jest człowiek, który podjudzał swoich fanów żeby skakali po głowie jakiemuś małolatowi bo pokazał fakulca na koncercie i który bronił malika montany (też cwel) po tym jak zatańczył na ladzie maka xd
  • Odpowiedz