Wpis z mikrobloga

@szyderczy_szczur: Dla to był jeden z wymogów u dziewczyny, czyli prawko i bycie czynnym kierowcą.
Dużo dziewczyn mimo że ma prawko jest biernym kierowcą, bojącym się wsiąść za kierownicę. Dlatego od takich to z daleka, bo resztę życia będzie się robiło za kierowcę, gdzieś coś załatwić to oczywiście kierowca będzie jeździł xD
  • Odpowiedz
@Bavarczyk: To co kolega wyżej napisał. Do tego dodam jeszcze, że mieszkam w Szczecinie, który jest bardzo dobrze skomunikowanym miastem (wraz z całym regionem) a oprócz tego to żaden z moich rodziców nie miał nigdy prawka więc jestem przyzwyczajony do podróży pociągiem/pksami.
  • Odpowiedz
Bo trudno jest się interesować czymś, do czego nie ma się dostępu


@Bavarczyk: Nie zrozumiałeś. Dużo chłopaków (jeśli nie większość) już za dzieciaka ciągnie do samochodów a ja miałem w to #!$%@?, wolałem inne rzeczy robić niż zbierać hot wheelsy.
  • Odpowiedz
@szyderczy_szczur: prowadzenie pojazdu do ważna umiejętność niezależnie od płci. Sama mojego przygotowywałam do egzaminów, bo nie wyobrażam sobie, żeby nie posiadać prawa jazdy, też mieszkałam wcześniej w dużym mieście i rozumiem argument, że czasami zbiorkomem szybciej, bo bus pasy itd.
Problem jest taki, że nawet jak babeczka zrobi prawko to nie jeździ i się boi. Przykład mojej mamy - po swoim powiatowym sobie radzi, ale jak ma pojechać gdzieś, gdzie droga
  • Odpowiedz