Wpis z mikrobloga

@badreligion66 naprawdę jedyne na co stać pisowców to przerabianie zdjęć rządzących na Niemców, albo wklejanie setny raz tego samego zdjęcia Tuska z Putinem?

To trzeba mieć już naprawdę kvrwa gwóźdź we łbie żeby łykać taką tępą propagandę. Chociaż ciężko taki niemerytoryczny rynsztok w ogóle traktować w kategoriach propagandy.

Serio, kto jest dzisiaj odbiorcą ich przekazu w kategoriach innych niż humorystyczne?
  • Odpowiedz
naprawdę jedyne na co stać pisowców to przerabianie zdjęć rządzących na Niemców, albo wklejanie setny raz tego samego zdjęcia Tuska z Putinem?


@LezliNilsen: wyjdę na symetrystę, ale... serio myślisz, że to domena pisowców? xD Wejdź sobie na dowolną grupę typu "ZDELEGALIZOWAĆ PIS" albo "DONALD TUSK MOIM PREMIEREM" to zobaczysz dziesiątki "memów" polegających na przerabianiu zdjęć KARAKANA i MALINIAKA, często w paintcie xd obie strony podniecają się tępą, siermiężną propagandą dla prymitywów
  • Odpowiedz
KARAKANA i MALINIAKA


@Horkheimer: Sorry ale co do maliniaka to ja do niedawna myślałem, że dzisiejsze fotoszopy robią z jego ryja taką przygłupią małpę i podziwiałem operatorów tego softu do momentu aż aż kiedyś zobaczyłem na transmisji to co wydawało mi się kiedyś fotoszopem to z krzesła spadłem, nie mogłem uwierzyć, że można mieć takie spięcie w mózgu. Tutaj nic nie trzeba przerabiać typ jest marką debila sam w sobie i
  • Odpowiedz
@LezliNilsen: Przecież resztę też tylko ma tyle stać. Wszyscy siebie warci. Oszołomy polityczne po obu stronach myślą, że jakąś krucjatę prowadzą. Gówno mają a nie wpływ na politykę i tylko szczekają a ich pan im nawet za to nie podziękuje.
  • Odpowiedz