Wpis z mikrobloga

#apustaja #frenpill
Jaką Chop jest ofermą, to aż szkoda gadać, będzie sznur chyba. Jak Chop majstrował przy kierownicy od motorka, to odpiął jeden czujnik, bo podobno to mogło powodować, że motorek nie odpala. No i po wrzuceniu biegu, motor się wyłączył. To wystarczy przykręcić i będzie ok, ale Chop już nie miał czasu na to i musiał ubera zasranego, drogiego znowu brać i się spóźnił 6 minut do kołchoztransu. I już był chwilę później telefon i znowu karami straszyli. Chop to się nadaje do gotowania makaronu jedynie, albo i nie, bo ostatnio przypalił. Jak Chop się spóźni 6 minut, to najlepiej, żeby 200 zł za to zapłacił, a jak oni rozładowują pół naczepy przez 2 godziny, choć na całą mają 30 minut, to jest ok. Jeszcze żeby to spóźnienie miało jakiś wpływ na godzinę przyjzdu, ale nie ma, bo Chop wyjechał tak, jak zawsze. #!$%@?ć tę robotę, Chop ma już jej tak dość, że ehh. A do domu, to pewnie Chop wróci około 9 rano i nie będzie miał w ogóle siły na nic, ja poerdole. Dobrze, że Chop nie ma znajomych, bo by się śmiali wszyscy.
obuniem - #apustaja #frenpill 
Jaką Chop jest ofermą, to aż szkoda gadać, będzie sznu...

źródło: 6aa

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@obuniem A bez przesady, nie ma co się przejmować taka rzeczą.

Każdy się przecież z byle powodu może spóźnić. Mnie się na kilka lat pracy parę razy z różnych powodów zdarzyło i co? Postraszyli, odliczyli za godzinę roboty (albo i nie zawsze) - rozeszło się po kościach.
  • Odpowiedz
@obuniem: fatum nad mirasami nie ma końca, najpierw moturek nie działał, teraz znów nie działał, a jednak działał

nad głową masz czarne chmury jak w kreskówce
  • Odpowiedz
@obuniem: mordko naprawdę zmień robotę. Muszą być ofery na codzienny powrót do domu, normalna kasa i jakaś ludzka atmosfera a nie straszenie karami za 6min spóźnienia no ja #!$%@? #!$%@? ich cumplu
  • Odpowiedz
  • 0
@njdnsjdnjs: Zawodowo to nie, bez przesady. Chłop ledwo do żwira sra zawodowo, a co dopiero makaron gotować. Ogarnięcie się to mistyczny proces.
@Paxx89: Pewnie by nie pomogli, bo nikt by nie umiał.
@ookurasama: Ehh.
@PodniebnyMurzyn: To nie jest taki hip-chłop niestety.
@majcius: Jest dokładnie tak, jak piszesz.
@bArrek: Karami straszy InPost, a pracodawca mnie tylko informuje. Niemniej, te kary za najmniejsze gówna, to jest jakieś nieporozumienie.
  • Odpowiedz
Zawodowo to nie, bez przesady. Chłop ledwo do żwira sra zawodowo, a co dopiero makaron gotować. Ogarnięcie się to mistyczny proces.


@obuniem: no nie wiem czy bez przesady. zajebiste robiles te makarony co tu wstawiales. w twoim przypadku to chyba naprawde wszystko tkwi w twojej glowie ()
  • Odpowiedz
@obuniem: myśmy kiedyś cztery ciężarówki i koparkę "zgubili" xD zostawiliśmy po prostu jakieś 150km gdzie indziej niż mieliśmy bo takie nieporozumienie i brak kar
  • Odpowiedz
  • 0
@Paxx89: Nie no, koliga, Ty mieszkasz na mazurach, a niesprawnym motorkiem tam dojechać, to chyba nierealne. Poza tym szkoda czasu na mnie, ale dziękuję za propozycję.
  • Odpowiedz
  • 1
@obuniem: *mieszkam na Warmii świętej Warmii ;) Ja czas znajde na każdego Frena! Nawet na majufke przybedzie do mnie fren z Brzydgoszczy coby sobie poprojekcikowac, szkoda ze sprzedalem 125cc bo fren nie moze bez prawka pojezdzic ze mna.
  • Odpowiedz