Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: ja #!$%@? xD over dla Roberta. Takiego gada na swoi majątku wyhodować. Ani z tym być, ani wziąć rozwód bo połowa majątku przepadnie nie ma wyjścia z takiego czegoś. Mam tylko nadzieję że bobek obraca tam jakieś modelki po kryjomu
  • Odpowiedz
@kamil-tika: nie mogę zdzierżyć tej baby. Te miny, te ruchy #!$%@? ustami, jakieś sapanie pod nosem, normalnie ciary żenady mnie przechodzą. Nie wyobrażam sobie żeby Cristiano Ronaldo sobie na coś takiego pozwalał. Przecież wizerunek legł by w gruzach. To samo Messi, Beckham - Beckham wchodzi z buta do Victorii i jej każe prawdę mówić do kamery a nie uprawiać jakieś słodkie #!$%@? ze była klasą robotniczą. Ale Robert niestety tego nie
  • Odpowiedz
@Reiden: jak śmiesz takie rzeczy pisać, przecież to mistrzyni jakiejś tam niszowej odmiany KUTARATE o której nikt nie mam pojęcia i to dzięki jej sukcesom robercig został bardzo cenionym kopaczem dmuchanego balonika i zyskał sławę
  • Odpowiedz
Ani z tym być, ani wziąć rozwód bo połowa majątku przepadnie nie ma wyjścia z takiego czegoś.


@zeszyt-w-kratke: przecież to nie jest USA, dlaczego połowa majątku miałaby przepaść? U nas, przy rozwodzie obie strony udowadniają kto co kupił, ile kto zarobił, na co kto wyłożył hajs i na tej podstawie sąd dokonuje podziału majątku- tyle.
  • Odpowiedz
Robert przez swoje cuckoldstwo stracił szanse na zabawy z najładniejszymi/najfajniejszymi dupami na świecie bo wolał p0lską skakAnke xD
  • Odpowiedz
@Plp_: jak masz wspólnosc majątkową to nie ma czegoś takiego kto co kupił tylko jest wspólne xD
Nie ma znaczenia kto co kupił po zawarciu małżeństwa. Chyba, że otrzymał spadek to co innego.
  • Odpowiedz