Wpis z mikrobloga

mam problem z przewożeniem towarów, nie wiem jak najlepiej to zrobić, mam pracownika w składzie i do tego mam dwie małe stajnie, ale i tak czasami towary są bardzo wolno przewożone, ktoś może ma jakiś sposób na to? tak samo wolno są przewożone towary na budowę

#manorlords
  • 4
  • Odpowiedz
@wonrz: Skład : przewożą taczkami wyprodukowane dobra. Masz dużą produkcję - dodaj rodzinę. Spichlerz odpowiada za żarcie na takiej samej zasadzie.

Co do wołów. Może przypisałeś gdzieś woły na stałe? Rolnictwo, jakiś budynek? Pamiętaj, że muszą być rodziny bez przydziału do obsługi wołów. Ja zauważyłem tylko, że jest problem z dostarczaniem kłód do tartaku i czasem muszę przypisywać ręcznie woła. Co ciekawe grając rozgrywkę wcześniej nie było z tym problemów.
  • Odpowiedz
  • 0
@MajoZZ: no własnie tez mam problemy z tartakiem xD zobaczę to co napisales, dzieki, a wiesz moze co daja konie? bo mozna je kupowac w stajni i sie zastanawiam, tez beda sluzyly do przewozenia towarow?
  • Odpowiedz
@wonrz: Nie dotarłem do tego, a na yt nie oglądałem aż tyle. 5s w google i: ;)

Niestety, po osadach w Manor Lords nie można jeździć konno . Zamiast tego służą do przyspieszenia podróży handlowców. Jest to ważne dla tych, którzy chcą stworzyć kwitnący system handlowy dla swojej osady.
  • Odpowiedz