Wpis z mikrobloga

  • 0
@ZnUrtem: nie widzę opcji edycji posta, mógłbym usunąć # rozbiórkowy. Kupiłem ubytkowy flakon, a za ile odlewam to tylko i wyłącznie moja sprawa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: nie żebym bronił kolegę, ale sam sprzedajesz drożej niż najniższe z perfumehub, więc nie neguj cen które ktoś sobie ustalił
  • Odpowiedz
@Alilo Polecam czytanie ze zrozumieniem. Dajesz chociaż jeden przykład mojej rozbiórki w cenie wyższej niż obecnie (czas rozbiórki OFC) najniższa. Czas start…
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: nawet z wczoraj, bo sprzedajesz Tuxedo po 6,5, a na perfumehub jest po 5,8, ale nie o to chodzi, bo sprzedawaj sobie nawet i po 10, tylko po co się komuś wbijać z durnymi komentarzami. Jak cena jest za wysoka, to nie sprzeda i tyle
  • Odpowiedz
@Alilo Ty chyba nie jesteś najostrzejszym ołówkiem w piórniku, prawda? Widzisz w moim wczorajszym poście info o rozbiórce? Przecież to normalne że kupujemy w różnych cenach w różnych okresach czasu. Ja nigdzie nie napisałem, że Kolega ma sprzedawać w cenie najniższej z PH. Skąd Ty to wziąłeś w ogóle?
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: bawisz się w policję rozbiórkową i pytasz za ile kupił, bo gdzieś jest taniej. Co cię to interesuje? Ciebie też mamy się pytać, czy na pewno kupiłeś za tyle ile rozbierasz, bo gdzieś jest taniej? Xd
A no tak, nie wczoraj, tylko przedwczoraj xd Ta ogromna pomyłka jest idealnym pretekstem do inwektyw, które pomogą ci się dowartościować xd
  • Odpowiedz
@ZnUrtem a kto powiedział, że rozbiórki na tagu są po cenie zakupu. Marzenie ściętej głowy. Kilka lat temu ktokolwiek sprzedawał drożej niż na ph był w moment pogoniony a teraz marża 10-20% to podobnie jak na świrach norma niestety. Ktoś będzie chciał to weźmie nie będzie chciał to nie weźmie. Jest tutaj kilku wykopie co spamuje regularnie swoimi straganami w #!$%@? cenach. Wystarczy dać na czarno i po problemie.
  • Odpowiedz
@Alilo Ręce opadają. Wskazałem mu wg mnie najniższą obecnie na rynku cenę - z życzliwości, nie ze złości. Wyjaśniłbym Ci na czym polegają lub na czym powinny polegać rozbiórki ale sobie odpuszczę bo istnieje bardzo duże ryzyko, że nie zrozumiesz. Kolega @UniqueMan załapał od razu bo chciał nawet edytować posta. Tylko Ty postawiłeś sobie za punkt honoru żeby się kompromitować i tak brniesz… 3m się Mordo. Ode mnie tyle w tym wątku
  • Odpowiedz
@ebeebe123123 „kto powiedział, że rozbiórki na tagu są po cenie zakupu” - ja tak mówię XD Pewnie nie są tak jak piszesz ale uważam, że powinne być. Taka istota rozbiórki przecież…
„Marzenie ściętej głowy” - no nie do końca. Są tacy, którzy rozbierają w cenie zakupu (wielu, mogę Ci na luzie podrzucić listę prawilnych Mirków).
„Jest tutaj kilku wykopie co spamuje regularnie swoimi straganami w #!$%@? cenach. Wystarczy dać na czarno i
  • Odpowiedz
Też jestem zdania, że takie czepianie się kto za ile kupił jest totalnie bezsensu . Będzie za drogo to nie sprzeda i tyle . Większość rozbiórek i postów sprzedażowych ma normalne akceptowalne ceny . Ci co wystawiają po mocno zawyżonych i tak zazwyczaj albo nie mogą sprzedać albo sprzedają mniej . Po za tym co kogo to interesuje? Nie uważam też za złe, że ktoś doliczy sobie parę groszy na mililitrze. Biorąc
  • Odpowiedz
@Mkkr Czytacie w ogóle co ja piszę? Czy tylko nagłówek a później jedziecie z tymi epopejami? Ja się nawet w większości zgadzam z tym co Ty naskrobałeś. Rozlałem do tej pory nie litry a nawet hektolitry soku i doskonale wiem z jakim nakładem pracy się to wiąże. Lecz nie zmienia to w moim przekonaniu istoty rozbiórki. Jaki problem jest swoją zarobkową działalność tagować jako „mililitry” czy „stragan”? Rozbiórki traktować jako wspólny zakup
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: a skąd wiesz za ile kupił ? Kto to ustala lub ustalił że tag rozbiórka służy tylko do rozbierania po cenie zakupu ? Ja trafiłem tu przez przypadek i zostałem,ale zawsze wychodziłem założenia że ktoś może rozbierać flakon po ile chce i że tag rozbiórka służy po prostu do rozebrania jakiegoś flakonu w cenie którą sobie ktoś ustali . Nie podoba mi się cena to scroluje dalej i tyle .
  • Odpowiedz
@Mkkr Jak Ci napiszę kto ustalił, że tag rozbiórka służy tylko do rozbierania po cenie zakupu to zaczniesz się stosować i uspokoisz nerwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trafiłeś tutaj przez przypadek i zostałeś, a chciało Ci się chociaż zerknąć w poradnik tagowy? () Przedziwne jest to, że jak ktoś przycina na ml to potrafisz olać i scrolować dalej. Nie potrafisz natomiast
  • Odpowiedz
@ZnUrtem: Ale ja się nie denerwuje ani nie atakuje tylko wyrażam swoją opinię. Uważam tą zasadę za trochę przesadzona i tyle - jest to moja opinia . Potrafię olać ,bo jakbym miał sprawdzać czy ktoś nie przycina paru groszy na ml to by mi życia zabrakło,a osoby które sprzedają po mocno zawyżonych cenach i tak znikają szybko ,bo nikt tego tu od nich nie kupuje .
  • Odpowiedz
@majkel34 Kiedy wydawało Ci się, że temat został zamknięty wchodzi on, cały na biało, intelektualna elita internetu - @majkel34. XD Poczytaj ze zrozumieniem może? Nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć tego samego. A i tak zaraz przyjdzie kolejny taki Geniusz jak Ty. Niekończąca się historia…
  • Odpowiedz