Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Spocony od rana zaczął rozpierdziel użebranych donejtów: pralka LG, ubrania dla córki, no i dobre żarcie na mieście razem z córką i Ślązakiem w ciąży. Także do kolejnego piątku i lajta kasy może nie wystarczyć
  • 7
  • Odpowiedz
Widzę że zostałem wywołany, więc ci pajacu odpowiem,jem i piję za swoje, nie pcham się na YouTube ani na donejty,nie jestem w przeciwieństwie do ciebie anonimowy , więc sugerowanie coś o pdf w moją stronę i że jem za czyjeś to chyba cię #!$%@?ło.Co do tekstu Ślązak w ciąży to chętnie bym zobaczył ciebie zjebku,w poniedziałek będę już w Polsce więc oferta aktualna,chyba że #!$%@? na zmywaku gdzieś za granicą to #!$%@?
  • Odpowiedz
@Pascale_v: Nie rozumiem dlaczego tak atakujecie Spoconego. Z całej tej bandy KamboRaju Krzysztof nadal jest facet normalny,inteligetny i mówi prawde. Przyznał się na lajfie ze chlal litr wódki dziennie ale odstawił. To że ma 22letnie ruchanko to jego sprawa nie wasza. Ten tag czasem przegina bo czepiacie się nawet prywatnych spraw,Nikt nie jest idealny.
  • Odpowiedz