Wpis z mikrobloga

rok po skończeniu szkoły

Wyobraźcie sobie że nerdy z klasy robiły jakieś prezentacje, chodziły na konkursy, podlizywawły się nauczycielom i robili jakieś gówna żeby tylko podciągnąć sobie oceny. Miałem kolegę który przez 4 lata technikum opuścił może z 4 zajęcia. Ja z kolei przez 4 lata technikum spędziłem w nim faktycznie może z 2.

Chciałem sobie wejść na stary dziennik powspominać i... Wszystko usuneli xD każdy rekord z frekwencją, ocenami, planami lekcji, mailami itp. został permanentnie usunięty z bazy danych xD po tym 4 letnim #!$%@? NIE MA DOSŁOWNIE ŚLADU. Gdybym chciał mógłbym powiedzieć że w szkole miałem same 6 i nikt nie byłby w stanie tego zweryfikować. Tyle były warte te wszystkie zaliczenia

Dobrze że odpuściłem sobie ten wyścig szczurów, jedynie czego żałuje to że mogłem spędzać więcej czasu z ludźmi zamiast piwniczyć bo może i pojawiły się pieniądze ale jeśli chodzi o doświadczenia imprezowe to jestem na poziomie 16 latka :/

#szkola #praca #zycie #przemyslenia #matura
  • 5
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: no to jeszcze pytanie co to za studia :) bo studia studiom nie są równe. Po jednych pójdziesz do roboty za 4-5k, a po drugich za 15 ¯\(ツ)/¯

Na jedne było się łatwiej dostać na drugie trudniej i potrzebna była dobrze napisana matura
  • Odpowiedz
  • 1
@macan: najwięcej poszło na AiR, ale poszli też na zarządzanie, ekonomię, logistykę itp.

a maturę to napisałem podobnie jak oni bo przez ostatnie 2 miesiące nie chodziłem prawie do szkoły i uczyłem się na własną rękę
  • Odpowiedz
@iluvmypickle: no to kurcze masz rację, choć z własnego doświadczenia wiem, że na studiach przydaje się ta umiejętność kucia, na nie ukończyłem dobrej uczelni, bo nie posiadłem tej umiejętności. Teraz studiuję jakieś gówno na słabszej uczelni, zaocznie i mam średnią 4.9 bez uczenia się xD

Generalnie dobra uczelnia dzienna = zapierdziel i warto umieć zapierdzielac
  • Odpowiedz