Wpis z mikrobloga

gdybyscie mieli powiedziec nubkowmi takiemu jak mi jak sie gra w diablo (mam 31lv) to jak sie 'przechodzi' te gierke?
wbija sie 50lv, a pozniej sa jakies fajne dungi na ktorych sie drobi dobre eq?
#diablo4
  • 10
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: robisz kampanię a potem ciągle to samo. niedługo i tak masz reset postaci bo nowy sezon wchodzi wieć nawet nie porobisz sobie engame zanim od nowa nie zaczniesz.

raczej się skup na zrobieniu paragonów / szukaniu tych durnych kapliczek bo one przechodzą
  • Odpowiedz
chodzi mi o farmienie renomy, ostatni poziom odblokowuje dodatkowe paragony (taki drugi system talentów w endgame jakby). na tym ekranie to jest, wcześniejsze tez dają skil pointy.

to dostajesz tę renomę w nagrodę za questy poboczne / durne kapliczki / dungeony etc. chodzi aby wymaksować w każdym regionie. raz to robisz tylko i przechodzi. dawniej musiałeś co sezon od nowa, ale zmienili bo ludzie #!$%@? byli mocno.

można bez znalezienia wszystkich kapliczek,
10129 - chodzi mi o farmienie renomy, ostatni poziom odblokowuje dodatkowe paragony (...

źródło: D4_Renown_Dry-Steppes

Pobierz
  • Odpowiedz
niedługo i tak masz reset postaci bo nowy sezon wchodzi wieć nawet nie porobisz sobie engame zanim od nowa nie zaczniesz.


@10129: ale moze sobie zawsze grac na standardzie jak bedzie chcial
  • Odpowiedz
@Liryczne_MMA: Jak jesteś nowym graczem, to na tym etapie sezonu to mozesz sobie porobic renome, zeby przy starcie kolejnego w to sie nie bawić, odblokować wierzchowca, a potem to juz takie poczatkowe aktywnosci endgameowe, piekielne przeplywy, szepty, koszmarne podziemia [chodź w sezonie 3 polecam Skarbce(szybsze/przyjemniejsze/lepszy drop)] i uber bossy
  • Odpowiedz