Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj umarła mi babcia, która miała 4 lata temu udar mózgu i rodzice przeprowadzili się wtedy do jej miejscowości a ja mieszkam z dziewczyną od w sumie tego samego czasu w Warszawie a moich rodziców niezbyt zna bo się spotkali kilka razy. Ostatnio są między nami konflikty i kłótnie. Czy zabierać ją na pogrzeb i stypę gdzie spotkamy się z rodziną babci której w sumie nawet ja nie znam? #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
@mirko_anonim kłótnie i konflikty z dziewczyną czy rodzicami, bo chyba nie wyłapałam z kontekstu. Jesli dziewczyna to ta konfliktowa to pytanie czy masz zamiar te konflikty rozwiązywać czy z dziewczyną zerwać niedługo z tego powodu. Jak planujesz z nią zerwać to po co ma poznawać Twoją rodzinę a jeśli zamierzasz konflikty rozwiązywać to jest to Teoja dziewczyna i powinna poznać Twoją rodzinę. Jeśli to rodzina jest ta konfliktowa to pytanie czy ich
  • Odpowiedz
@mirko_anonim jeśli nie masz zamiaru zrywać kontaktu z dziewczyną ani rodzicami to idźcie razem na ten pogrzeb do rodziny. Po prostu rozwiąż że konflikty rozmowa (nie na pogrzebie). Konflikty im dłużej są niezaopiekowane tym bardziej eskalują i wgryzają się w inne sorry życia niedotyczące konfliktu, aż przychodzi moment gdy nie da się nic zrobić bo ludzie się nienawidzą i nie szanują a nawet na złość sobie robią by drugą stronę konfliktu skrzywdzić.
  • Odpowiedz