Wpis z mikrobloga

- najlepsza adaptacja gry komputerowej jeśli przymnkiesz oko na diversity. Dużo sie traci imo nie grając w gry, jest MASA nawiązań, co minutea tu jakiś plakacik, odniesienie do lokacji czy postaci

- Chciałom obejrzeć ale już w pierwszym odcinku to

- I jeszcze te "poprawne" zaimki od razu. eyeroll

- WOKE gówno do wora. Dziękuję!


@pumacomajajazgumy @superprawak @sztywnykocur @zjadam-przylepki: nie no, zapewne gry lepsze i nie ma tam tej "poprawności politycznej",
  • Odpowiedz
Zirytowało mnie tylko trochę błędne przedstawienie eksperymentu "mysiej utopii" w serialu powiedzieli że szczury zaczęły się zagryzać jak populacja wzrosła a w trakcie eksperymentu odkryto ze zdziwieniem że właśnie do takiego scenariusza nie dochodzi , występuję wtedy powolne wygaszanie populacji i nikt do końca nie jest w stanie wytłumaczyć dlaczego.
  • Odpowiedz
@pumacomajajazgumy: Postać, która kompletnie nic nie wnosi do filmu i pojawia się na jakieś trzy minuty tylko po to, żeby powiedzieć BYŁOM, JADŁOM (ważne że lista odhaczona) ;D
Ale poza tem serial bardzo dobry - zacząłem na nowo grać w pierwszego Fallouta (gra nadal wybitna).
@przemko777 twist to raczej dla widzów nie znających gier - kto grał w stare Fallouty, wie o co chodzi z tymi bandyckimi kryptami ;)
  • Odpowiedz
@K00tek: ja nie grałem w gry, uniwersum znam jako tako. Nie oceniam tego pod kątem zgodności z uniwersum, ale dla mnie serial się nawet podobał. Żadne arcydzieło, ale prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś gorszego. Forsowanie woke i murzynów mi w ogóle nie przeszkadzało, wystarczy przymknąć oko na to jedno ono.
  • Odpowiedz
@K00tek serial całkiem dobry, ale jak go odpalisz, to po ok godzinie zjawia się dzielnicowy z kwestionariuszem do wypełnienia. Są tam pytania dotyczące zdarzeń i postaci ze świata gier, także lepiej nie ściemniać
  • Odpowiedz
@K00tek z Dupy ta ankieta co to ma być ankieta dla klepiących się po pleckach, zapomniałeś dodać możliwości, że serial jest "średni".

Co do serialu to jest masa głupot jeśli chodzi o lore np. pancerz wspomagany to nie jest jakiś pieprzony iron man, a jakiś tępy ghoul nie może wziąć stalowej liny i złapać z 30 metrów latający jak właśnie iron man PONAD 1 tonowy pancerz i sobie go od tak ściągnąć
  • Odpowiedz
@glass3: Skończyłem oglądać, zajebiste.
Kto mówi o cukierkowości nie ma pojęcia co mówi.
Wytłumaczone dlaczego Sandy shands zostało zniszczone, kto zaczął wojnę i
mnóstwo róźnych smaczków, np hakowanie wzięte prosto z F3 :)
Napisy końcowe w każdym odcinku to małe osobne nasycone klimatem Falloutów arcydzieła.
Postacie się zmieniają, a War, War Never Changes..
  • Odpowiedz